Po Beckhamovi a Gerrardovi se síně slávy dočkal také Lampard...

Současný manažer Derby County a bývalý dlouholetý reprezentant Albionu Frank Lampard byl v první říjnové dekádě na slavnostním galavečeru v Londýně uveden mezi Legendy fotbalové síně slávy.

Po Beckhamovi a Gerrardovi se síně slávy dočkal také Lampard...

Bývalý středopolař Chelsea, Manchesteru City či New Yorku City tak následoval své bývalé kolegy z národního mužstva Davida Beckhama či Stevena Gerrarda, s tím, že své pevné místo mezi vyvolenými už mají také Alex Ferguson, Pelé nebo Alan Shearer...

"Je pro mě velkou cít stát se legendou fotbalu. Moc si vážím toho, když vidím své jméno mezi oceněnými vítězi z minulých let," pronesla legenda londýnských Blues, která za londýnský celek odehrála 640 soutěžních zápasů s bilancí 209 branek a 150 asistencí.

Držitele tří anglických titulů a čtyř pohárů pro vítěze FA Cupu chválil také jeho bývalý nadřízený ze Stamford Bridge José Mourinho. "Frank byl nejen jeden z mých nejlepších hráčů, ale pro mě byl ještě důležitější jako největší profesionál. Jen muž s takovými schopnostmi dokázal organizovat hru svého týmu na nejvyšší možné úrovni," ocenil "Special One" čtyřicetiletého kolegu, jehož mužstvu z Pride Park Stadium patří v průběžné tabulce Championship osmá pozice.