Vidal toho zatím v Barce moc neukázal: Nejsem spokojen, ale kdybych měl problém s trenérem, řekl bych mu to

Primát obhajující Barca je po osmi odehraných duelech LaLigy v tabulce druhá a to i přesto, že nepoznala chuť vítězství již čtyři zápasy v řadě.

Vidal toho zatím v Barce moc neukázal: Nejsem spokojen, ale kdybych měl problém s trenérem, řekl bych mu to

V jejím dresu zatím nepatří do stabilní základní sestavy letní posila Arturo Vidal, který zatím zasáhl do šesti zápasů z osmi, mezi jedenácti vyvolenými figuroval ve dvou případech a dohromady strávil na trávnících jen 164 minut čistého času. Nemluvě o Lize mistrů, kde nastoupil během dvou střetů na 8 minut.

Bývalý hráč Colo-Colo, jenž proseděl poslední souboj ve Valencii celý na lavičce, přitom neměl problém s vytížením ani v Bayeru Leverkusen, ani v Juventusu Turín a ani v Bayernu Mnichov, kde strávil před příchodem na Camp Nou kompletní tři sezony.

To, že je nespokojený neskrývá, ale současně vylučuje, že by byl na válečné stezce s kormidelníkem Ernestem Valverdem. "Nejsem spokojen, ale kdybych měl problém s trenérem, řekl bych mu to do očí," objasnil jednatřicetiletý chilský záložník, jehož vyjádření vyšlo na eurofotbal.cz.

Kolega Busquetse, Rakitiče či Coutinha, za něhož Katalánci zaplatili 18 milionů eur, je do budoucna optimistou. "Jsem člověk, který vždy bojuje. Hrál jsem za nejlepší světové kluby, vyhrál jsem s nimi vše a chci v tom pokračovat v Barce. Po fyzické stránce jsem na tom dobře. V posledních týdnech jsem byl kapku podrážděný, ale takový je stav věcí. Budeme nadále bojovat, čeká nás spousta důležitých zápasů a uvidíme, jak všechno dopadne," doplnil portálem eurofotbal.cz citovaný držitel tří německých a čtyř italských titulů.