Drchal teď musí pracovat na tom, aby se zranění neopakovalo. Kdy ho může Sparta čekat zpátky?

Mladičký útočník Václav Drchal chybí Spartě od konce minulého ročníku, kdy si přetrhl křížový vaz v koleni. Po rekonvalescenci, která probíhala i na německé půdě, se mládežnický reprezentant v letenských službách tento týden vrátil na tréninkové hřiště...

Drchal teď musí pracovat na tom, aby se zranění neopakovalo. Kdy ho může Sparta čekat zpátky?

"Co se stalo, se stalo. To už se vrátit nedá. Teď musím pracovat na tom, aby se to neopakovalo," uvedl svěřenec Zdeňka Ščasného s dvacítkou na zádech.

V současnosti věří, že už má to nejhorší za sebou. "První prognóza vypadala tak, že zranění nebude tak hrozné, nakonec to dopadlo nejhůř, jak mohlo. Nebylo to vůbec příjemné," uvedl na webu sparta.cz ofenzivní hráč, který dostal prvoligovou důvěru proti Slovácku, Brnu a Zlínu.

"Tři týdny po zranění jsem jel na operaci do německého Augsbugu, kde jsem zůstal další dva týdny na rehabilitaci. Od šestého týdne jsem podstoupil devítitýdenní rekonvalescenci společně s tréninky v Regensburgu," pokračoval na stránkách sparta.cz kolega Tetteha, Mebrahtua, Šurala a spol.

Aktuálně již tréninkové úlevy nepotřebuje, nicméně stále se připravuje individuálně a ke kontaktům se spoluhráči mu zatím lékařský štáb slavného "S" zelenou nedal...

"Dělám všechno pro to, abych byl co nejdřív zpátky. Za čtyři týdny mám poslední kontrolu. Když všechna vyšetření dopadnou dobře, budu se moct zapojit do plného tréninku," uzavřel na oficiálních stránkách svého zaměstnavatele devatenáctiletý rodák z Českých Budějovic.

Že by tedy ještě stihl závěr podzimní části?