Karvinský Krivák si musí počkat: Panák s Janečkou hrají dobře

OBSAHUJE VIDEO

Karviná se může po skalpu druholigového Táborska (2:0) těšit na osmifinále domácího poháru. Po změně stran se o to postarali Filip Panák a Adriel D´Avila Ba Loua.

Karvinský Krivák si musí počkat: Panák s Janečkou hrají dobře

Výhra favorita se vážně nerodila lehce. "V prvním poločase nám chyběl větší pohyb a klid ve finální části. Bylo důležité, že jsme dobře vstoupili do druhé půle, tím gólem jsme se uklidnili a měli jsme to pod kontrolou. Ale měli jsme přidat ještě nějaký gól," pronesl v pozápasových ohlasech kouč MFK Roman Nádvorník.

Ten dorazil do Karviné právě z Táborska a proto to pro něj byla pikantnější středa. "Byl jsem tam dlouho a mám k tomu mančaftu jiný vztah, ale nehleděl jsem na to, kdo proti nám stojí. Chtěli jsme po nepovedeném utkání s Duklou v lize vyhrát a to se povedlo."

Teprve druhého startu v karvinském dresu se dočkal stoper Ján Krivák a to jen proto, že jeho šéf vsadil na méně vytížené borce. "Jasně, že bych chtěl hrát více. Ale situace je tady teď taková, jaká je. Stoperská dvojice Filip Panák a Marek Janečka hraje dobře, proto si musím počkat," hlásil spoluhráč Wágnera, Budínského, Berkovce a spol.

"Jsem rád, že jsme to utkání zvládli, protože to nebylo snadné. Byl to soupeř z druhé ligy, určitě velmi namotivovaný. Neměl co ztratit, my naopak ano. První poločas se nám nedařilo hrát to, co jsme chtěli, ale naštěstí jsme hned na začátku druhé půle dali gól a potom jsme soupeře k ničemu nepustili," liboval si čtyřiadvacetiletý střední obránce, který dorazil do Slezska jakožto opora Podbrezové.