Ne všichni jsou teď v Chelsea spokojení. Netrpělivý Christensen naťukl odchod...

Chelsea v aktuálním ročníku Premier League šlape, stále ještě neokusila hořkost porážky a společně s Manchesterem City a Liverpoolem celému peletonu vládne.

Ne všichni jsou teď v Chelsea spokojení. Netrpělivý Christensen naťukl odchod...

Na Stamford Bridge však nejsou spokojení všichni. Přesně to platí pro dvaadvacetiletého dánského reprezentanta Andrease Christensena, jehož na trávník nepouští čtveřice Rüdiger, Alonso, Luiz a Azpilicueta.

Bývalý hráč M´gladbachu, který v uplynulých třech ročnících nastupoval pravidelně jak v bundeslize, tak v nejvyšší anglické soutěži, je tak v podobné situaci jako Cahill, Moses, Zappacosta nebo Ampadu.

Také on je nevyužitý, v lize je bez jediné odehrané minuty (objevil se pouze v Evropské lize a v Ligovém poháru), s tím, že pětkrát seděl na lavičce a třikrát dokonce na tribuně. A to letos vl ednu prodlužoval kontrakt až do 30. června 2022.

Aktuálně by však z britské metropole co nejrychleji zmizel, protože nový manažer Maurizio Sarri mu zatím nevěří tak, jako jeho předchůdce Antonio Conte.

"Kdy a kam odejdu? Na to je ještě pořád moc brzy. Jasné však je, že moje situace není dobrá. Bylo těžké prosadit se do týmu a jelikož máme dobré výsledky, bude to ještě složitější. Nemůžu s jistotou tvrdit, že budu mít pořád tolik trpělivosti. Je mi dvaavacet a chci hrát. V minulých třech sezonách jsem nastupoval pravidelně a je tak jasné, že pokud bude současná situace pokračovat, setrvání nevidím příliš pravděpodobně," citoval server eurofotbal.cz kolegu Hazarda, Moraty, Kepy a spol.