Park princů je ze hry. Klenot Flamenga si vybral San Siro a AC Milán to bude stát téměř miliardu!

AC Milán přivítá v lednovém přestupovém termínu novou jihoamerickou posilu, kteoru se stane člen širšího kádru brazilského národního mužstva Lucas Paquetá z Flamenga.

Park princů je ze hry. Klenot Flamenga si vybral San Siro a AC Milán to bude stát téměř miliardu!

Rossoneri ze San Sira by měli za jednadvacetiletého ofenzivního záložníka zaplatit brazilské straně 35 milionů eur, což je v přepočtu téměř miliarda korun, přesně 903 milionů korun.

Odchovanec Flamenga, o kterého projevoval velký zájem také movitý Paris Saint-Germain, letos v létě debutoval také v národním týmu Kanárků a k tomuto datu si připsal dvě mezinárodní vystoupení.

Svěřenec Dorivala Júniora, jenž nastupuje za áčko Flamenga od roku 2016 a odehrál za něj již více než 80 soutěžních zápasů, je aktuálně nejlepším střelcem svého mužstva, za které dosud během čtyřiadvaceti startů skóroval v brazilské lize devětkrát.

Gennarem Gattusem trénovaný milánský titán, který čeká na výraznější úspěch již celou řadu let, je v nynější Serii A na desáté pozici se třemi výhrami, třemi remízami a jednou porážkou.

A jaká čeká "nového Kaká" v hlavním městě italské módy konkurence? V záloze operují borci jako Kessié, Laxalt, Castillejo, Bakayoko, Biglia, Bonaventura, Calhanoglu, Halilovič či Montolivo, byť poslední dva ještě v nynější sezoně Serie A nenastoupili.