Trenérské rošády: Zidane do Německa a Conte do Realu?

Třem velkým týmům, jmenovitě Realu Madrid, Bayernu Mnichov a Manchesteru United, se letos nedaří a pod jejich trenéry se houpe židle. Není vůbec vyloučeno, ba je to i pravděpodobné, že ještě na podzim přijdou o práci. To ale není nic nového. Existují však spekulace, které napovídají, kdo je nahradí!

Trenérské rošády: Zidane do Německa a Conte do Realu?

Bayern Mnichov loni vyhodil Carla Ancelottiho a "na stará kolena" šel dotrénovat sezónu legendární trenér Jupp Heynckes, ten byl ale od začátku vnímán jako dočasná volba a v létě Bayern převzal Chorvat Niko Kovač. Tomu se ale zoufale nedaří a je velmi pravděpodobné, že stejně jako Ancelotti loni přijde o místo ještě letos na podzim.

Manchester United si po loňském druhém místu dělal ambice na titul, pod trenérem Mourinhem se jim ale nedaří a v to vyústily i vztahy v týmu. S koučem si nerozumí především hvězda týmu Paul Pogba, vícero hráčů ale vyjádřilo svou nespokojenost s prací portugalského trenéra. Jeho trenérská židle je z této trojice nejspíše nejméně stabilní!

Real Madrid po mimořádném úspěchu v podobě tří po sobě jdoucích titulů v Lize mistrů opustil kouč Zinedine Zidane, na jeho místo přišel dosavadní trenér španělské reprezentace Julen Lopetegui a navzdory dobrému startu do sezóny se mu nyní nedaří a i on by mohl svůj tým nedobrovolně opustit.

Kdo by ale koho mohl nahradit? Zinedine Zidane je podle všeho v kontaktu s Bayernem Mnichov i Manchesterem United! Do Realu Madrid by mohl zamířit Antonio Conte, jenž ještě do července vedl londýnskou Chelsea. Dalším adeptem na jedno z těchto tří míst je i Arsene Wenger.