Hamšík před sousedskou řežbou: Bereme jedině vítězství

Pamětník slovenské výhry 2:1 v Praze z roku 2009 je i mimořádně mezinárodně ostřílený záložník Marek Hamšík, jehož rodná země přivítá v rámci Ligy národů českou reprezentaci v Trnavě již v sobotu odpoledne. Hvězdu Neapole čeká již šesté federální derby. A o čem také mluvil krajan Škriniara, Škrtela, Kucky, Lobotky či Dudy na předzápasové tiskové konferenci před víkendovým výkopem?

Hamšík před sousedskou řežbou: Bereme jedině vítězství

O tom, že čeká těžkou bitvu...

"Určitě se velmi těším. Na takový zápas před vyprodaným hledištěm proti našemu velkému rivalovi je třeba se těšit. Bude to mít náboj a určitě si nic nedarujeme. Bude se na co dívat."

O tom, že Slováci nejsou jasným favoritem...

"Těžko říct, fotbal je velmi vyrovnaný. Mužstva jsou vyrovnaná už po celém světě, takže nevidím nějaký velký rozdíl mezi námi a Českem. Myslím, že Česko má kvalitní kádr, kvalitní mladé hráče, kteří hrají v zahraničních ligách. Takže určitě mají dobrý kádr."

O tom, že Kozákův tým stále myslí na výhru ve skupině...

"Potěšila by nás i dobrá hra, ale rozhoduje výsledek. Chceme se ještě porvat o vítězství ve skupině, takže bereme jedině vítězství."

O tom, že soupeř měnil trenéra...

"Určitě bude těžší se na ně připravit. Změna trenéra jim určitě pomůže. Určitě budou více vyburcovaní a budou se chtít ukázat novému trenérovi."