Odhaleno! Lopetegui byl pro Real Madrid až třetí volbou. Kdo byly předchozí dvě?

Podobně jako v případě seznamu posil kolikrát nemůžete počítat s tím, že dostanete toho nejvýše postaveného hráče, podobně tomu bylo i v případě listu trenérů, který si vedení Realu Madrid v čele s Florentinem Pérezem vytvořilo.

Odhaleno! Lopetegui byl pro Real Madrid až třetí volbou. Kdo byly předchozí dvě?

Výsledky Bílého baletu jsou zejména v poslední době dosti diskutabilní, až se začíná spekulovat o tom, že si bývalý lodivod španělské reprezentace své místo na královském trůnu neudrží a přepustí jej někomu jinému. I když o jeho nástupci můžeme prozatím jen dlouze spekulovat, tak již dnes víme, že víme, kdo slavný madridský celek mohl vést před ním.

Dobré zdroje přímo z centra dění vyslaly do světa zprávu, že hlavním kandidátem na nového šéfa lavičky byl Massimiliano Allegri, tedy současný kormidelník Juventusu. Ten nám sám již před několika týdny prozradil, že se o něj mužstvo ze samotného srdce Španělska opravdu zajímalo, ovšem on se rozhodl setrvat tam, kde je.

Když kandidát na vrcholu seznamu odmítnul, bylo potřeba kontaktovat osobu těsně pod ním. Tu nám prezentuje německý velikán Jurgen Klopp, který v současné době vede hráče anglického Liverpoolu. Zkušený lodivod se pyšní přesně tím stylem fotbalu, jaký by Realu mohl vyhovovat a na jaký má vesměs i dobré hráče, jenže podobně jako v prvním případě, ani tady Florentino se svými požadavky nepochodil, a tak pro Madrid nezbyla jiná volba než ta skrývající se pod kolonkou číslo tři.  A její jméno je nám všem už dobře známo.