Rudí ďáblové nebo Bayern? Zidanovu blízkou budoucnost vidí jeho kamarád v Itálii

Zinedine Zidane se v červnu dobrovolně vzdal postu hlavního trenéra Realu Madrid a od té doby je bez práce. Je jen otázkou času, kdo jej kdy zaměstná. Hovoří se o různých klubech, které prožívají krizi, nicméně mohlo by se jednat o velké překvapení.

Rudí ďáblové nebo Bayern? Zidanovu blízkou budoucnost vidí jeho kamarád v Itálii

Zinedine Zidane během necelých tří sezón na San Bernabeu vyhrál třikrát Ligu mistrů, jednou La Ligu, dvakrát superpohár UEFA, dvakrát mistrovství světa kubů a jednou španělský superpohár, proto se jedná o jednoho z nejlepších trenérů současnosti. Real jej chtěl dlouho udržet, Zidane ale šokoval a dobrovolně odstoupil s tím, že klub potřebuje změnu.

Od té doby se hovořilo o mnoha možnostech. V případě francouzského neúspěchu na mistrovství světa se říkalo, že Zidane půjde trénovat francouzskou reprezentaci, poté se mluvilo o tom, že bude v Juventusu dělat sportovního ředitele a nyní se hovoří, že by se mohl stát hlavním koučem Bayernu Mnichov nebo Manchesteru United, které prožívají velkou krizi.

Celá situace ohledně francouzského trenéra a bývalé legendy se ale může vyvrbit mnohem překvapivěji. Igor Tudor, bývalý spoluhráč Zinedina Zidana z Juventusu, věří, že se Zidane ještě během této sezóny ujme právě Staré dámy.

"Zidane nám ukázal, že umí vyhrávat Ligu mistrů a že je to úspěšný trenér. Juventus by pro něj byla skutečná výzva. Věřím, že Zidane se během nebo po této sezóně stane trenérem Bianconeri," nechal se slyšet bývalý chorvatský reprezentant, jenž se Zidanem oblékal stejný dres mezi roky 1998 a 2001, kdy oba působili jako hráči právě v Juventusu.