I s teatrálními věcmi je Krmenčík fantastický hráč a v Česku se moc dlouho neohřeje, věští Dúbravka

I s teatrálními věcmi je Krmenčík fantastický hráč a v Česku se moc dlouho neohřeje, věští Dúbravka

Martina Dúbravku překonali v Trnavě jak Michael Krmenčík, tak Patrik Schick. Federální derby příliš nevyšlo renomovaným slovenským stoperům Martinu Škrtelovi ani Milanu Škriniarovi, ovšem jednička Newcastlu United s dvaceti starty v Premier League je nehanila...

"Stopeři si mezi sebou rozumějí, odehráli zápas standardně na velmi vysoké úrovni. V tom problém nebyl," nechal se slyšet někdejší strážce svatyně Źiliny, Sparty či Liberce, jenž působí na ostrovech od startu letošního roku.

"V první řadě musím vyzdvihnout výbornou kolmou přihrávku Dočkala. Krmenčík si na takový moment umí počkat a stejně tak to pak zakončit. A druhý gól byl po odraženém balonu, kdy si Schick perfektně naběhl a prosadil se. Věděli jsme, že mají kvalitní hráče, což potvrdili," pokračoval zkušený strážce svatyně našich východních sousedů.

Pro útočníky Viktorie Plzeň a AS Řím měl jen slova chvály. Například prvně jmenovaného pětadvacetiletého borce s minulostí v Sokolově, Čáslavi, Vlašimi, Baníku Ostrava či Dukle, jenž už zaznamenal na mezinárodní úrovni 8 trefm vidí v zahraničí a to již velice brzy...

"Jestli je hodně dobrý? Určitě ano. Krmenčík se celý zápas bil, rval, což je mu vlastní. Někdy sice dělá teatrální věci, ale je to fantastický fotbalista. Podle mě se v Česku moc dlouho neohřeje. Se Schickem oba zúročili své šance a ukázali, že je o ně v Evropě oprávněný zájem," uzavřel devětadvacetiletý brankář, který strávil několik sezon v dánském Esbjergu.