Csaplár: Není jednoduché sledovat, jak dostáváte gól za gólem. Jablonci u nás narostla křídla

Csaplár: Není jednoduché sledovat, jak dostáváte gól za gólem. Jablonci u nás narostla křídla

Příbram i po dvanácti kolech české nejvyšší soutěže dál figuruje ve středu tabulky české nejvyšší soutěže. Po posledním duelu však do zpěvu kouči ani hráčům není, neboť své fanoušky nepotěšili. Na domácí půdě v sobotu inkasovali hned v šesti případech a Jablonec jim nedal žádnou šanci utkání zvrátit.

Bylo zřejmé, že příbramský lodivod Josef Csaplár nebyl s výsledkem spokojený. Již na tiskové konferenci hledal slova těžce, přesto je volil opatrně. „Porážka to je samozřejmě těžká. Přitom jsme do toho vstoupili zajímavě. Byly tam dobré akce, vše to vrcholilo tutovkou, kterou jsme ale nedali,“ poukázal na možná klíčový okamžik utkání, po kterém již začal úřadovat soupeř.

Jablonec se v této sezóně výsledkově trápí a body někde sbírá a někde naopak ztrácí. Proti Příbrami ale ukázal, že svou sílu má. „Pokusili jsme se o zvrat dvojitým poločasovým střídáním, ale i druhý poločas dával Jablonec nádherné góly a my už jsme se poté nedostali do hry. Nedokázali jsme odpovědět kloudnou akcí,“ pokračoval zklamaný kouč Příbrami po zápase před novináři.

„Jablonci narostla křídla, hrál s chutí a zastřílel si tady. Kvalita byla na jeho straně. Když vyhráváte, ukazujete kvalitu, ale když prohráváte, ukazujete, jaký jste člověk. Není jednoduché u toho stát, když dostáváte gól za gólem. Chtěl jsem od hráčů v tu chvíli alespoň vidět, že drží balon a něco ukážou. Já jsem ten poslední, kdo by ztratil nervy. Určitě si k tomu sedneme a něco si řekneme, nechat to samozřejmě nejde,“ dodal Csaplár, který se pokusí své svěřence motivovat do dalšího ligového kola, ve kterém změří síly s Opavou.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.