Milánské derby rozhodl v nastavení Icardi, Everton čaroval také chvíli před koncem

Anglická Premier League nabídla v neděli pouze jediné utkání, ale diváci si nemohli na poslední minuty konfrontace mezi Evertonem a Crystal Palace rozhodně stěžovat. Klub z Liverpoolu pálil ostrýma až v samotném závěru a rozhodl tak o výhře 2:0.

Slovenský ofenzivní legionář Duda opět potvrzoval svou dobrou podzimní formu. Skóre otevřel proti Freiburgu již v sedmé minutě, ale soupeř dokázal zareagovat díky Kochovi. Oba celky se nakonec rozešly smírně 1:1. Mönchengladbach před reprezentační přestávkou převálcoval Bayern, nyní si vzal na paškál Mainz. Hattrick zaznamenal Hofmann a jednu branku přidal Hazard.

Nejzajímavější souboj nabídl v Itálii až poslední duel. Milánské derby dlouhou dobu směřovalo k bezbrankové remíze, ale až v nastavení nakonec sítě rozvlnil argentinský útočník Icardi a rozhodl tak o výhře Interu 1:0.

Premier League - 9. kolo:
Everton - Crystal Palace 2:0 (87. Calvert-Lewin, 89. Tosun)

LaLiga - 9. kolo:
Rayo - Getafe 1:2 (73. Raúl de Tomás - 63. Foulquier, 67. vlastní Akieme)
Eibar - Bilbao 1:1 (17. Charles z pen. - 21. Williams)
Huesca - Espanyol 0:2 (41. a 64. Iglesias)
Betis - Valladolid 0:1 (35. Antonito)

Serie A - 9. kolo:
Frosinone - Empoli 3:3 (8. Silvestre vl., 52. z pen. a 63. Ciofani - 32. Zajc, 48. Silvestre, 79. Ucan)
Bologna - Turín 2:2 (59. Santander, 77. Calabresi - 14. Falqué, 54. Baselli)
Chievo - Atalanta 1:5 (84. Birsa z pen. - 25. de Roon, 28., 50. a 52. Iličić, 72. Gosens)
Parma - Lazio 0:2 (81. Immobile z pen., 90+3. Correa)
Fiorentina - Cagliari 1:1 (59. z penalty Veretout - 70. Pavoletti)
Inter - AC Milán 1:0 (90+2. Icardi).