Real s Plzní a v Barceloně, Slavia v Kodani a s Duklou, Sparta ve Zlíně, Jablonec - Astana!

TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od 23. října do 29. listopadu? Redakce eFotbal.cz doporučuje například Real Madrid s Plzní a v Barceloně, Slavii v Kodani a s Duklou, Spartu ve Zlíně a v neposlední řadě také zájezd Astany do Jablonce.

Real s Plzní a v Barceloně, Slavia v Kodani a s Duklou, Sparta ve Zlíně, Jablonec - Astana!

 

ÚTERÝ 23. ŘÍJNA 2018

11.05: Dohráno plus (rozšířené zpravodajství a analýzy z 12. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

13.00: TIKA-TAKA 12 (reportáže a témata 12. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal. O2 TV Sport v 17.30 hodin.

18.30 (výkop 18.55): AEK Atény – Bayern Mnichov, Young Boys Bern – FC Valencie (utkání 3. kola základní skupiny Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

20.20 (výkop 21.00): Real Madrid – Viktoria Plzeň (utkání 3. kola základní skupiny Ligy mistrů) – O2 TV Sport. 

20.55 (výkop 21.00): Manchester United – Juventus Turín, AS Řím – CSKA Moskva, TSG 1899 Hoffenheim – Olympique Lyon, Šachtar Doněck – Manchester City (utkání 3. kola základní skupiny Ligy mistrů)– O2 TV Fotbal.

22.05: Sestřih z 9. kola anglické PremierLeague – ČT Sport.

23.00: Sestřih z úterních utkání 3. kola základní skupiny Ligy mistrů – ČT Sport.

23.15: Sestřih z úterních utkání 3. kola základní skupiny Ligy mistrů – O2 TV Fotbal.

 

STŘEDA 24. ŘÍJNA 2018

8.30: Sestřih z úterních utkání 3. kola základní skupiny Ligy mistrů – ČT Sport.

18.10 (výkop 18.15): Bayern Mnichov – 1. FFC Frankfurt nad Mohanem (utkání 6. kola německé bundesligy žen) – německý Sport 1.de.

18.30 (výkop 18.55): PSV Eindhoven – Tottenham Hotspur, Club Bruggy – AS Monako (utkání 3. kola základní skupiny Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

18.55 (výkop 19.00): Rayo Vallecano – Athletic Bilbao (dohrávané utkání 3. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

20.20 (výkop 21.00): FC Barcelona – Inter Milán (utkání 3. kola základní skupiny Ligy mistrů) – O2 TV Sport, polská TVP ve 20.55 hodin.

20.55 (výkop 21.00): FC Paris Saint-Germain – SSC Neapol, Borussia Dortmund – Atlético Madrid, FC Liverpool – CZ Bělehrad, Galatasaray Istanbul – FC Schalke 04, Lokomotiv Moskva – FC Porto (utkání 3. kola základní skupiny Ligy mistrů)– O2 TV Fotbal.

23.00: Sestřih ze středečních utkání 3. kola základní skupiny Ligy mistrů – ČT Sport.

23.15: Sestřih ze středečních utkání 3. kola základní skupiny Ligy mistrů – O2 TV Fotbal.

 

ČTVRTEK 25. ŘÍJNA 2018

8.45: Sestřih z úterních utkání 3. kola základní skupiny Ligy mistrů – ČT Sport.

10.00: Sestřih ze středečních utkání 3. kola základní skupiny Ligy mistrů – ČT Sport.

18.00: Sestřih z utkání 3. kola Ligy mistrů – O2 TV Fotbal.

18.05: InSportline Gól týdne (anketa o nejlepší gól 12. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

18.10: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 13. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 21.35 hodin.

18.35 (výkop 18.55): FC Kodaň – Slavia Praha (utkání 3. kola základní skupiny Evropské ligy) – ČT Sport. Záznam ve 3.10 hodin.

18.35 (výkop 18.55): Spartak Trnava – Dinamo Záhřeb (utkání 3. kola základní skupiny Evropské ligy) – RTVS 2/slovenská Dvojka.

18.45 (výkop 18.55): AC Milán – Real Betis Sevilla (utkání 3. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

18.45 (výkop 18.55): Sporting CP Lisabon – FC Arsenal (utkání 3. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

20.50 (výkop 21.00): FK Jablonec – FC Astana (utkání 3. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Chelsea– BATE Borisov (utkání 3. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

22.00: Sestřih ze čtvrtečních utkání 3. kola základní skupiny Evropské ligy – ČT Sport.

23.30: Sestřih ze čtvrtečních utkání 3. kola základní skupiny Evropské ligy – NOVA Sport 1, NOVA Sport 2.

 

PÁTEK 26. ŘÍJNA 2018

10.15: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 13. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

16.45 (výkop 17.00): Německo – Japonsko (mezistátní přátelské utkání ve futsale) – německý Sport 1.de.

17.40 (výkop 18.00): FK Teplice– Baník Ostrava (utkání 13. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Záznam ve 23.50 hodin.

18.25 (výkop 18.30): SV Darmstadt98 – Spvgg Greuther Fürth (utkání 11. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): 1. FC Magdeburg – Hamburger SV (utkání 11. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): SC Freiburg – Borussia Mönchengladbach (utkání 9. kola německé bundesligy) –Digi Sport 2.

20.40 (20.45): Olympique Nimes– AS Saint Étienne (utkání 11. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Queens Park Rangers– FC Aston Villa (utkání 14. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 4, Arena Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Real Valladolid– Espanyol Barcelona (utkání 10. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

 

SOBOTA 27. ŘÍJNA 2018

12.55 (výkop 13.00): FC Girona– Rayo Vallecano (utkání 11. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): 1. FC Kolín nad Rýnem – 1. FC Heidenmann (utkání 11. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

12.55 (výkop 13.00): VfL Wolfsburg – Bayer 04 Leverkusen (utkání 7. kola německé bundesligy žen) – německý Sport 1.de.

13.15 (výkop 13.45): MFK Ružomberok – AS Trenčín (utkání 13. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenský Orange Sport.

13.25 (výkop 13.30): FC Middlesbrough – FC Derby County (utkání 14. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 4, Arena Spor 1.

13.30 (výkop 13.35): Kuang-čou R&F – Tchien-tin Čchüan-tien (utkání 27. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1.

14.50 (výkop 15.00): MFK Karviná – Sigma Olomouc, FK Mladá Boleslav – Bohemians Praha 1905, Slezský FC Opava – 1. FK Příbram (utkání 13. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

15.25 (výkop 15.30): Borussia Dortmund – Hertha BSC Berlín (utkání 9. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.45 hodin.

15.25 (výkop 15.30): 1. FSV Mainz/Mohuč – Bayern Mnichov (utkání 10. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2. Záznam ve 22.45 hodin.

15.45 (výkop 16.00): FK Železiarne Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava (utkání 13. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská RTVS 2/Dvojka.

15.55 (výkop16.00): FC BoltonWanderers – FC Hull City (utkání 14. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 4, Arena Sport 1.

16.55 (výkop 17.00): Fastav Zlín – Sparta Praha (utkání 13. kola české Fortuna:ligy) –O2 TV Fotbal.

16.55 (výkop 17.00): SC Angers – Olympique Lyon (utkání 11. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.05 (výkop 17.15): FC Hradec Králové – Zbrojovka Brno (utkání 13. kola druhé české ligy/Fortuna:národní liga) – ČT Sport. Záznam ve 23.45 hodin.

17.55 (výkop 18.00): FC Empoli – Juventus Turín (utkání 10. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): FC Leicester City – FC West Ham United (utkání 10 kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

18.25 (výkop 18.30): TSG 1899 Hoffenheim– VfB Stuttgart (utkání 9. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Celta Vigo – SD Eibar (utkání 11. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

20.25 (výkop 20.30): FC Turín – ACF Fiorentina(utkání 10. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Liverpool – FC Cardiff City (utkání 10. kola anglické PremierLeague) – Digi Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): Atlético Madrid – Real Sociedad San Sebastián (utkání 10. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

21.00 (relive, výkop 19.45): FC Groningen – PSV Eindhoven (utkání 10. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

21.30: Belenenses Lisabon – Benfica Lisabon (utkání 8. kola portugalské Primeira Ligy/Liga NOS) – Sport 2.

22.30 (záznam, výkop 16.00): FC Southampton – FC Newcastle United (utkání 10. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

 

NEDĚLE 28. ŘÍJNA 2018

11.55 (výkop 12.00): FC Getafe– Real Betis Sevilla (utkání 10. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

12.25 (výkop 12.30): US SassuoloCalcio – FC Boloňa (utkání 10. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

13.25 (výkop 13.30): 1: FC Norimberk – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání 9. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.Záznam ve 22.30 hodin.

13.30 (výkop 13.35): Šanghaj SIPG – Šan-tung Lu-neng Tchaj-šan (utkání 27. kola čínské Superligy) – Arena Sport 2. Arena Sport 1 záznam ve 23.00 hodin.

14.25 (výkop 14.30): FC Crystal Palace – FC Arsenal (utkání 10. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam ve 20.55 hodin.

14.30 (výkop 15.00): Viktoria Plzeň – 1. FC Slovácko (utkání 13. kola české Fortuna:ligy) –O2 TV Sport.

14.30: Ajax Amsterdam – Feyenoord Rotterdam (utkání 10. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.55 (výkop 15.00):FC Stade Rennes – Stade Reins/Remeš (utkání 11. kola francouzské Ligue 1)– NOVA Sport 1.

15.25 (výkop 15.30): RB Lipsko – FC Schalke 04 (utkání 9. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

15.45 (výkop 16.15): FC Barcelona – Real Madrid (utkání 10. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.45 hodin.

16.55 (výkop 17.00): FK Jablonec – Slovan Liberec (utkání 13. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal. Záznam ve 22.00 hodin.

16.55 (výkop 17.00): Girondins Bordeaux – OGC Nice (utkání 11. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

16.55 (výkop 17.00): Manchester United – FC Everton (utkání 10. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam ve 22.50 hodin.

17.00: LASK Linec – FC Red Bull Salcburk (utkání 12. kola rakouské Tipicobundeligy) – Arena Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): AC Milán – Sampdoria Janov (utkání 10. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

17.55 (výkop 18.00): Werder Bémy – Bayer 04 Leverkusen (utkání 9. kola německé bundesligy) –Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): Deportivo Alavés – FC Villarreal (utkání 10. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

20.00: Dohráno (souhrnné zpravodajství ze 13. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

20.25 (výkop 20.30): SSC Neapol – AS Řím (utkání 10. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Sevilla – SD Huesca (utkání 10. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00):Olympique Marseille – FC Paris Saint-Germain (utkání 11. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

21.45 (výkop 21.30): Vybrané utkání 35. kola americké MLS – Eurosport 1.

22.15 (záznam, výkop 18.30): FC Porto – CD Feirense (utkání 8. kola portugalské Primeira Ligy/Liga NOS) – Sport 2.

0.15 (záznam, výkop 21.00): Sporting CP Lisabon – Boavista Porto (utkání 8. kola portugalské Primeira Ligy/Liga NOS) – Sport 2.

 

PONDĚLÍ 29. ŘÍJNA 2018

10.35: Dohráno (souhrnné zpravodajství z 13. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.50 (výkop 18.00): Slavia Praha – Dukla Praha (utkání13. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: TIKA-TAKA 13 (reportáže a témata 13. kola české Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: Bayern Mnichov II – SV Wacker Burghausen (utkání 17. kola německé Regionální ligy Bavorsko) – německý Sport 1.de.

20.25 (výkop 20.30): Lazio Řím –Inter Milán (utkání 10. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): Clermont Foot– Stade Brestois (utkání 12. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00):Tottenham Hotspur– Manchester City (utkání 10. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

21.05: Dohráno plus (rozšířené zpravodajství a analýzy ze 13. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.