Sigma podepsala nováčka s minulostí v Chelsea. Slovenského světoběžníka čeká na Hané číslo 9

Sigma podepsala nováčka s minulostí v Chelsea. Slovenského světoběžníka čeká na Hané číslo 9

Čtrnáctý celek Fortunga:ligy se pochlubil předposlední říjnové úterý s novou posilou, kterou v posledním týdnu na Hané testoval.

Součástí značky z Androva stadionu je od úterního dne pětadvacetiletý slovenský středopolař Milan Lalkovič, jenž podepsal nový kontrakt na více než osm měsíců do června 2019 a poté před tribunami zapózoval s číslem 9.

"Bude nastupovat s číslem 9. Tak vítej, no a ať se daří," vzkázal novému kolegovi Nešpora, Jemelky, Poloma a spol. oficiální Twitter účet Sigmy, v jejíž záložní řadě mu budou konkurovat Plšek, Houska, Fakta, Zahradníček, Pilař, Kalvach, Sladký či Texl.

Čerstvý svěřenec kouče Václava Jílka, jenž může v novém trikotu teoreticky debutovat již v sobotním třináctém kole na půdě Karviné, má za sebou více než pestrou klubovou minulost.

Když nebudeme počítat košický dorost, jako profesionál už totiž prošel devíti adresami a Olomouc je jeho jubilejní desátou štací. Předtím se zjevil v Mladé Boleslavi, Portsmouthu, Ross County, Walsallu, Barnsley, Viórii Guimaraes, Den Haagu, Doncasteru Rovers a Chelsea, za jejíž áčko však v Premier League nikdy nenastoupil.