Na San Bernabéu jsme mohli i bodovat, tvrdí plzeňský Hruška

OBSAHUJE VIDEO

Real přerušil svou mizernou sérii bez výhry proti úřadujícímu českému mistrovi, který se však na San Bernabéu za svůj výkon i výsledek (2:1) vůbec nemusel stydět.

Na San Bernabéu jsme mohli i bodovat, tvrdí plzeňský Hruška

"Dojmy po zápase jsou smíšené. Výsledek je cenný, ale i to trochu mrzí, protože jsme měli velké množství šancí. To možná ani nikdo nečekal, takže pro oko diváka to byl krásný zápas. Škoda, že jsme nepřidali ještě druhou branku, mohlo to být zajímavější," prohlásil exvršovický obránce Milan Havel, jenž však ve španělské metropoli nastoupil na pozici pravého středopolaře. "Připravoval jsem se na to od rána a navíc už jsem to dříve hrával, takže to nebyl tak velký problém."

Ačkoliv dostal Aleš Hruška dvě branky, další šance zlikvidoval a předvedl dobrý výkon. "Byl to asi nejzajímavější zápas v mé kariéře. V Česku se asi nedočkáte ani lepšího utkání než proti Realu Madrid. Na oko jsme uhráli dobrý výsledek, ale měli jsme tam zajímavé šance a mohli jsme tu i bodovat," pokračoval na webu fcviktoria.cz dvaatřicetiletý strážce svatyně, jehož slova vyšla na webu fcviktoria.cz.

Autorem jediné plzeňské branky byl záložník Patrik Hrošovský, jenž korigoval výsledek na konečných 1:2. "Mohl jsem dát ještě jeden, ale i tento gól je nezapomenutelný zážitek. Myslím si, že jsme odehráli dobrý zápas, bohužel jsme neproměnili ještě nějaké další šance. Zahrát si na takovém stadionu proti takovému soupeři byl zážitek, už před spaním jsem na to myslel, jaké to tak bude. Nakonec to bylo super," uzavřel slovenský reprezentant.