Barcelona Neymara nechce, Real váhá. PSG však už má zadní vrátka, kdyby ptáček uletěl

Barcelona Neymara nechce, Real váhá. PSG však už má zadní vrátka, kdyby ptáček uletěl

Budoucnost Neymara dostává možná zajímavý náboj, který nikdo nečekal.  Až doposud pařížský gigant nechtěl ani slyšet o tom, že by měl brazilského legionáře uvolňovat ze svých řad. Šestadvacetiletý kanýr přišel před rokem za rekordní sumu 222 milionů eur, proto se zdálo být nepravděpodobné, že by svůj artikl uvolnil ze svého područí.

Neymar v poslední době zase dává najevo, že je pod Eiffelovkou nespokojený a stále častěji se skloňuje jeho návrat do LaLigy. Jednou z možností byl návrat na Camp Nou, ale vedení Barcelony tuto myšlenku rezolutně odmítlo. Dalším možným zájemcem je Real Madrid, který však váhá vyplatit druhé straně tak obrovskou sumu za jeho uvolnění.

Nicméně až doposud prezident PSG Nasser Al-Khelaifi rezolutně odmítal diskuze o případném prodeji Neymara. Názor však změnil asi se stoupající formou Mbappého, který pomalu brazilského kolegu začíná zastiňovat. Katarský mocipán si samozřejmě spočítal, že by mohl svého hráče draze prodat a koupit levněji více než adekvátní náhradu, se kterou by zanotoval na srdce všech vlastenců.

Vše nasvědčuje tomu, že pokud Neymar opustí po konci této sezóny PSG, zacílí tento klub směrem k Atlétiku Madrid, odkud by rád získal Griezmanna. Aby byl přestup zajímavý i pro hráče, dostalo by se mu královského platu ve výši 35 milionů eur, které pobírá právě i Neymar. Navíc jeho výkupní cenovka by byla nižší, neboť výstupní klauzule ve výši 200 milionů eur v létě spadne o celých 50 milionů.