Další obří nákup pod Eiffelovkou? Tuchel si vysnil příchod krajana Kroose

V Ligue 1 šlape sedminásobný mistr Francie z Parku princů jako nikdy. Ovládl všech třináct dosavadních zápasů a tabulce vládne s pohodlným náskokem třinácti bodů na druhé Lille.

Další obří nákup pod Eiffelovkou? Tuchel si vysnil příchod krajana Kroose

Při pohledu na nabitou soupisku Paris Saint-Germain to však až takové překvapení není - jen v záložní řadě operují esa jako Ángel Di María, Julian Draxler, Adrien Rabiot nebo Marco Verratti.

Pětačtyřicetiletý německý trenér PSG Thomas Tuchel by však i tak rád posílil a pod Eiffelovku přivedl důležitého muže z madridského San Bernabéua Toniho Kroose, jehož v minulosti marně lanařil například Manchester United.

Bývalý hráč Bayernu Mnichov je v současnosti uprostřed spekulací o budoucím příchodu do Paříže a sám někdejší kouč Mainzu a Dortmundu, jenž působí v zemi galského kohouta od letošního léta, má o svého krajana velký zájem.

Osmadvacetiletý německý reprezentant hrál ve své profesionální kariéře dosud jen za dva kluby a přineslo mu to čtyři mistrovské primáty, stejný počet triumfů v Lize mistrů i čtyři zisky evropského Superpoháru.