Uvidíme Rooneyho na jaře opět v Evropě? Legendární hráč je spojován s Evertonem!

Legendární anglický útočník Wayne Rooney nyní "na stará kolena" dohrává kariéru v americké MLS v týmu D.C. United, sezóna ale brzy skončí a mohl by zamířit na hostování do Evropy na jarní část sezóny.

Uvidíme Rooneyho na jaře opět v Evropě? Legendární hráč je spojován s Evertonem!

Neděje se to příliš často, na druhou stranu to ale není nic neobvyklého. Dokonce dvakrát během svého působení v Los Angeles Galaxy to udělal David Beckham, jenž jedno jaro strávil v Miláně a druhé v Paříži, stalo se to ale i Landonu Donovanovi či Clintu Dempseymu.

Přidá se do této party i Rooney? Ten začal svoji kariéru v Evertonu, nejvíce se ale prosadil v Manchesteru United, kde prožil největší část svého hráčského života. Na rok se poté vrátil do Evertonu a poté přestoupil do Ameriky, kde zanedlouho skončí jeho první sezóna.

A dopřeje si bývalý kapitán Rudých ďáblů zimní volno a počká si v pelíšku na start nové sezóny MLS nebo se, ač na chvíli, vrátí do Evropy? Prý se o tohoto hráče zajímá právě Everton, Rooneyho poslední působiště a mateřský klub, ze kterého nedávno odešel! Jenže sám hráč spekulace vyvrátil, prý nic takového letos neplánuje.

"Ne. Domluvil jsem se se zástupci D.C. United, že na jaře nikam jinam hrát nepůjdu," říká ikona anglické kopané.