Slavia navzdory výsledku udělala ostudu. Jak Tvrdík plánuje potrestat fanoušky?

Slavia navzdory výsledku udělala ostudu. Jak Tvrdík plánuje potrestat fanoušky?

Slavia na hřišti a v hledišti byla v utkání na hřišti dánského klubu FC Kodaň něco úplně jiného. Na jednu stranu sešívaní po slušném výkonu vyhráli 1:0, na druhou stranu ale její fanoušci udělali v Dánsku ostudu. Trest je ale nemine. 

Po závěrečném hvizdu Slávisté místo důstojných oslav začali hajlovat a dělat další neslušnosti. Těm se to ale nejspíše nevyplatilo. Jaroslav Tvrdík, boss pražského klubu, je hodlá potrestat tak, jako zatím nikoho. "Poprvé přistoupíme k trvalému zákazu na stadion," říká šéf Slavie.

Tvrdík i naznačil, jaké další kroky učiní. "Do Kodaně napíšeme omluvný dopis. Máme skvělé fanoušky, nejlepší v ČR, ale chováni některých jednotlivců je za hranou mezi nejen fanouškovského, ale i lidského chování. A nebudeme hledat alibi jen v omluvných dopisech, přistoupíme poprvé i k zákazu trvalého vstupu na stadion," cituje jej deník Sport.

Na twitteru se vyjádřil i generální ředitel Slavie Jiří Vrba: "Nejdříve obrovská radost z výsledku a potom strašný stud po dění na tribunách. Odprezentovali jsme SKS jako bandu ožralých neandrtálců, příště už srdečné přivítání nečekejme. V životě jsem se necítil trapněji."

Vypadá to, že tohle už slavističtí fanoušci přehnali...