Sparta - Slavia, Baník s Viktorií, Arsenal - Liverpool, Anglický ligový pohár, Německý pohár

Sparta - Slavia, Baník s Viktorií, Arsenal - Liverpool, Anglický ligový pohár, Německý pohár
TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od 30. října do 5. listopadu? Redakce eFotbal.cz doporučuje nejslavnější tuzemské derby na Letné mezi Spartou a Slavií, další ligový šlágr Baník – Plzeň, ostrovní hit Arsenal – Liverpool a v neposlední řadě také menu, které nabídne Anglický a Německý ligový pohár.

 

 

 ÚTERÝ 30. ŘÍJNA 2018

10.20: Dohráno plus (rozšířené zpravodajství a analýzy ze 13. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 16.00 hodin.

14.00: TIKA-TAKA 13 (reportáže a témata 13. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal. O2 TV Sport v 19.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Hannover 96 – VfL Wolfsburg (utkání 2. kola Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): SV Rödinghausen – Bayern Mnichov (utkání 2. kola Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Leicester City – FC Southampton (utkání 4. kola Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 1.

 

STŘEDA 31. ŘÍJNA 2018

18.25 (výkop 18.30): Borussia Dortmund – Union Berlín (utkání 2. kola Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 1.

18.40 (výkop 18.45): OGC Nice – AJ Auxerre (utkání 3. kola Francouzského ligového poháru/Coupe de la Ligue) – NOVA Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): AC Milán – FC Janov (dohrávané utkání 1. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Chelsea – Derby County (utkání 4. kola Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC West Ham United –Tottenham Hotspur (utkání 4. kola Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Dundee – Celtic Glasgow (utkání 11. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Heartof Midlothian – FC Hibernian Edinburgh (utkání 11. kola skotské Premiership) – Digi Sport 4.

2.30: Vybrané utkání play off americké MLS – Eurosport 1.

 

ČTVRTEK 1. LISTOPADU 2018

17.20: InSportline Gól týdne (anketa o nejlepší gól 13. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.25: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 14. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.35 hodin

17.50 (výkop 18.00): FK Ústí nad Labem – FC Hradec Králové (utkání 14. kola druhé české ligy/Fortuna:národní ligy) – ČT Sport. Záznam v 0.20 a v pátek v 8.25 hodin.

20.40 (výkop 20.45): Manchester United – FC Fulham (utkání 4. kola Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 2.

 

PÁTEK 2. LISTOPADU 2018

10.15: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 14. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

12.30 (výkop 12.35): Tchien-ťin Čchüan-ťien– Peking Čung-che Kuo-an (utkání 28. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1.

17.35 (výkop 18.00): Bohemians Praha 1905 – FK Teplice (utkání 14. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Záznam v sobotu v 8.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Dynamo Drážďany– SV Sandhausen (utkání 12. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): SpVgg Greuther Fürth– VfL Bochum (utkání 12. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): SSC Neapol – FC Empoli(utkání 11. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): VfB Stuttgart – Eintracht Franfkurt nad Mohanem (utkání 10. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.40 (20.45): FC Paris Saint-Germain – OSC Lille (utkání 12. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Aston Villa– FC Bolton Wanderers(utkání 16. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 4.

21.30: Benfica Lisabon – FC Moreinrense (utkání 9. kola portugalské Primeira Ligy/Liga NOS) – Sport 1.

 

SOBOTA 3. LISTOPADU 2018

12.30 (výkop 12.35): Kuang-čou Evergrande Tchao-pao– Šanghaj SIPG(utkání 28. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): CD Leganés– Atlético Madrid (utkání 12. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.30 hodin.

13.15 (výkop 13.45): MŠK Žilina – MFK Ružomberok (utkání 14. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenský Orange Sport.

13.25 (výkop 13.30): FC St. Mirren – FC Glasgow Rangers (utkání 12. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2.

13.25 (výkop 13.30): AFC Bournemouth – Manchester United (utkání 11. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

14.30 (výkop 15.00): Baník Ostrava – Viktoria Plzeň (utkání 14. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal.

15.25 (výkop 15.30): VfL Wolfsburg – Borussia Dortmund (utkání 10. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.

15.25 (výkop 15.30): 1. FSV Mainz/Mohuč – Bayern Mnichov (utkání 10. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2. Záznam ve 22.45 hodin.

15.55 (výkop16.00): FC Rotherham United – AFC Swansea City (utkání 16. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 4, Arena Sport 1.

16.10 (výkop 16.15): Real Madrid – Real Valladolid (utkání 12. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

16.45 (výkop 17.00): FC DAC 1904 Dunajská Streda– FC Nitra (utkání 14. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská RTVS 2/Dvojka.

16.50 (výkop 17.00): Sigma Olomouc – Slezský FC Opava, Dukla Praha – FK Jablonec, Fastav Zlín – MFK Karviná, 1. FK Příbram – 1. FC Slovácko (utkání 14. kola české Fortuna:ligy) –streamingO2 TV Fotbal.

16.55 (výkop 17.00): Olympique Lyon – Girondins Bordeaux (utkání 12. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): ACF Fiorentina – AS Řím (utkání 11. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Arsenal– FC Liverpool (utkání 11. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

18.25 (výkop 18.30): Hertha BSC Berlín –RB Lipsko (utkání 10. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): FC Valencie – FC Girona (utkání 12. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

18.30: Ajax Amsterdam – Willem II Tilburg (utkání 11. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

19.00: CS Marítimo – FC Porto (utkání 9. kola portugalské Primeira Ligy/Liga NOS) – Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): Juventus Turín – US Calcio Cagliari (utkání 11. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Rayo Vallecano– FC Barcelona (utkání 11. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

20.45: PSV Eindhoven – Vitesse Arnhem (utkání 11. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.45 (záznam, výkop 16.00): FC Wolverhampton Wanderers – TottenhamHotspur (utkání 11. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

22.45 (záznam, výkop 16.00): FC Cardiff City – FC Leicester City (utkání 11. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

 

NEDĚLE 4. LISTOPADU 2018

11.55 (výkop 12.00): SD Eibar– Deportivo Alavés (utkání 11. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

12.25 (výkop 12.30): Lazio Řím – SPAL 2013 Ferrara (utkání 11. kola italské Serie A) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.30 hodin.

13.10 (výkop 13.15): FC Kilmarnock – FC Aberdeen (utkání 12. kola skotské Premiership) – Digi Sport 3. Záznam ve 22.30 hodin.

14.30: FC Red Bull Salcburk – SV Mattersburg (utkání 13. kola rakouské Tipico bundeligy) – Arena Sport 1.

14.55 (výkop 15.00): Sampdoria Janov – FC Turín (utkání 11. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

14.55 (výkop 15.00): AC Chievo Verona – US Sassuolo Calcio (utkání 11. kola italské Serie A) – Digi Sport 4.

15.05 (výkop 15.00):FC Nantes – EA Guingamp (utkání 12. kola francouzské Ligue 1)– NOVA Sport 1.

15.25 (výkop 15.30): Borussia Mönchengladbach– Fortuna Düsseldorf (utkání 10. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.

16.15 (výkop 17.00): Sparta Praha –Slavia Praha (utkání 14. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Fotbal záznam v pondělí v 15.00 hodin, O2 TV Sport záznam v pondělí ve 23.00 hodin.

16.45: Feyenoord Rotterdam – VVV Venlo (utkání 11. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

16.55 (výkop 17.00): AS Saint Étienne– SCO Angers (utkání 12. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

16.55 (výkop 17.00): FC Chelsea– FC Crystal Palace (utkání 11. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam ve 23.30 hodin.

17.55 (výkop 18.00): FC Boloňa – Atalanta Bergamo (utkání 11. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

17.55 (výkop 18.00): 1. FSV Mainz/Mohuč – Werder Brémy (utkání 10. kola německé bundesligy) –Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Real Sociedad San Sebastián – FC Sevilla (utkání 11. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

18.30: CD Santa Clara – Sporting CP Lisabon (utkání 9. kola portugalské Primeira Ligy/Liga NOS) – Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): Udinese Calcio– AC Milán (utkání 11. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Real BetisSevilla – Celta Vigo (utkání 11. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

20.45: Dohráno (souhrnné zpravodajství ze 14. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 4.50 hodin.

1.00: Vybrané utkání play off americké MLS – Eurosport 1.

 

PONDĚLÍ 5. LISTOPADU 2018

10.35: Dohráno (souhrnné zpravodajství ze 14. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.50 (výkop 18.00): Slovan Liberec – FK Mladá Boleslav (utkání14. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: TIKA-TAKA 14 (reportáže a témata 14. kola české Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: VfB Stuttgart II – FSV Frankfurt nad Mohanem (utkání 16. kola německé Regionální ligy Jihozápad) – německý Sport 1.de.

20.25 (výkop 20.30): Hamburger SV – 1. FC Kolín nad Rýnem (utkání 12. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Mety – AJ Auxerre (utkání 13. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Huddersfield Town – FC Fulham(utkání 11. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): Espanyol Barcelona – Athletic Bilbao (utkání 11. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.