Tvrdík obnažil na Twitteru hráče Slavie. Šokující čin nového šéfa Pivovaru Lobkowicz

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY

Zdálo se, že zprávou pondělní noci bude odvolání trenéra Realu Madrid Julena Lopeteguiho. Ovšem v tom předseda pražské Slavie Jaroslav Tvrdík, který se stal mimochodem minulý týden novým předsedou představenstva skupiny Pivovary Lobkowicz Group (firmu ovládá čínská společnost CEFC), všechno přebil. Vyvolal totiž veliký rozruch, když umístil po pondělním zápase Slavia-Dukla (4:1) na Twitter snímek slávistických hráčů Jakuba Jugase, Josefa Hušbauera a Přemysla Kováře ve vaně s jejich obnaženými intimními partiemi a nápisem „Lobkowicz“ s tím, že když v neděli vyhrají derby na Spartě, budou se příště koupat v pivu.

Tvrdík obnažil na Twitteru hráče Slavie. Šokující čin nového šéfa Pivovaru Lobkowicz

„Pane Tvrdíku, vy jste normálně tweetnul péra tří hráčů na internet. Vy jste král,“radoval se jeden z fandů.

„Je vidět, ž kluci ze Slavie mají koule! A pan Tvrdík evidentně taky,“ napsal Tomáš Vermiřovský. „A foto z oslavy ženského týmu nemáte? Klidně i bez popisu,“ ptal se natěšený Jan Slavata.

Našli se však i příznivci, kterým tahle fotografie přišla už přes čáru. „Neberte se tak vážně a neškolte mě, prosím, ze soukromí hráčů, nic vážného se nestalo. Všichni vědí, že tweetuji a všichni tři jsou showmani klubu. Ví, proč to tam nachystali,“odpověděl „puritánům“ Jaroslav Tvrdík.

 Příspěvek s fotkou naháčů však slávistický boss nakonec přece jen smazal.

„Jardo, nemažte ty tweety, já bych to nechal. Bylo to skvělé. i moje manželka se radovala. Humor. Jinak seriozně - mazání zveřejněného dává prostor spekulacím. Kdekoli, jakkoli a kdykoli. Já to znám z třicetileté praxe,“ napsal na Twitter fanoušek s přezdívkou Tomato1969.

„Byl jsem požádán o smazání tweetu někým, kdo má právo to žádat. A spekulace jsou v tom úplně ukradené,“ odpověděl Tvrdík.

Takže si můžeme zaspekulovat. Požádal o smazání někdo z hráčů? Některá z jejich manželek či partnerek?  Někdo z Pivovaru Lobkowicz? Nebo někdo z čínského vedení Slavie?

Málokdo z fotbalových fanoušků si totiž na Twitteru jaksi dal do souvislostí, že se minulou středu Jaroslav Tvrdík stal novým předsedou představenstva skupiny Pivovary Lobkowicz Group, ovládanou čínskou společností CEFC, a proto také nejspíš také celá legrace na Twitteru vznikla.