Viktorka domácí pohár dlouho nevyhrála, i proto chceme postoupit co nejdál, hlásí Řezníček

Ostřílený Jakub Řezníček je v Plzni ofenzivním žolíkem, který v této sezoně Fortuna:ligy odehrál 128 minut čistého času. I ty mu však stačily na dvě branky.

Viktorka domácí pohár dlouho nevyhrála, i proto chceme postoupit co nejdál, hlásí Řezníček

A protože dokázal skórovat i ve třetím kole MOL Cupu na půdě Vyškova, doufá, že ve středu od 17:30 dostane v domácím poháru šanci znovu. Třeba opět vedle obrovitého mladíka Tomáše Chorého, který na Moravě zářil ještě více...

Tentokráte však půjde o soupeře mnohem těžšího, a sice Baník Ostrava. "Určitě to nebude nic lehkého. Ostravě se daří, čeká nás těžký zápas. Ale my uděláme všechno proto, abychom postoupili," pronesl na webu idnes.cz bývalý hráč Příbrami, Sparty, Českých Budějovic či Mladé Boleslavi.

Ač by se mohlo zdát, že má Viktoria priority jinde, i v této soutěži by ráda hrála hlavní roli co nejdéle. "Každý zápas chceme zvládnout. Viktorka domácí pohár dlouho nevyhrála, i proto chceme postoupit co nejdál," ubezpečil západočeské fanoušky kolega Hubníka, Hořavy, Zemana a spol.

O víkendu se úřadující mistr utká s výběrem trenéra Bohumila Páníka znovu. Zkušený svěřenec Pavla Vrby to však za žádný problém nepovažuje. "Je to zajímavé. Vždycky je to ale lepší, než když se jenom trénuje. On je ten rytmus středa – neděle skoro ideální. My se pokusíme zvládnout oba zápasy, i když to bude hodně těžké. A uvidíme, jaké poznatky si z pohárového zápasu odneseme do ligy," uzavřel třicetiletý fotbalista, jehož slova zveřejnil portál idnes.cz.