Rozezlený Gerard varoval kabinu Rangers, že do ní přivede lepší hráče a pohrozil vyhazovy

Rozezlený Gerard varoval kabinu Rangers, že do ní přivede lepší hráče a pohrozil vyhazovy

Ačkoliv to vypadalo, že finále Skotského poháru bude v režii svou nejslavnějších značek z Glasgow, nakonec se tak nestane. Zatímco Celtic bez problémů vyřadil v semifinále Betfred Cupu lídra Premiership Hearts, Jezdci z Ibrox Stadium ve stejné fázi vypadli s Aberdeenem.

Náročný Steven Gerrard byl na pozápasové tiskovce notně rozezlen. "Pokud se hráči, které máme nyní k dispozici, teď nezlepší a začnou předvádět požadovanou kvalitu až ve finální části sezóny, pak je mým úkolem najít fotbalisty, kteří to budou plnit už teď," citoval iSport.cz legendu Liverpoolu.

Kouč, jenž začal s trénováním u mládeže Reds, je přesvědčen o tom, že má jeho výběr mnohem na víc. A pokud nepřijde okamžité zlepšení, je ochoten provětrat nynější kádr. "Jedná se o varování. Ve velkých klubech očekáváte od těch nejlepších hráčů, že vystoupí z řady a předvedou hvězdné výkony. Pokud se to v jakémkoliv z velkých týmů nestane, je na manažerovi a skautech, aby našli lepší hráče, kteří to dokážou," pokračoval Deníkem Sport zmíněný bývalý reprezentant Albionu s krátkou minulostí v Los Angeles Galaxy.

Hráči Rangers si budou moci u Gerrarda šplhnout tento týden hned dvakrát. Jak ve středečním domácím klání s druhým Kilmarnockem, tak v sobotním výjezdu na půdu jedenáctého St. Mirrenu. "Myslím, že kluci jsou rádi, že tohle utkání přichází takto rychle. Nejhorší věc, kterou můžete po prohraném semifinále chtít, je čekat dlouhou dobu na další zápas. Takže se velmi těším na reakci mých hráčů," zakončil manažer čtyřiapadesátinásobného šampiona skotské Premiership.

Nadřízený Laffertyho, Tavrniera, Flanagana a spol. sedí na své premiérové štaci mezi dospělými od letošního léta a po devíti kolech skotské nejvyšší soutěže je se svým mužstvem až na páté pozici. V Evropské lize však v prvních třech skupinových vystoupeních se Spartakem Moskva, Rapidem Vídeň a Villarrealem neprohrál.