Křetínský měl projevit zájem o AC Milán. S první nabídkou ovšem na San Siru neuspěl...

Je to jen pár dní, co médii proletěla zpráva o údajném zájmu nejbohatšího českého podnikatele Petra Kellnera o Abramovičovu Chelsea a v úvodu listopadu tu máme podobně atraktivní informaci.

Křetínský měl projevit zájem o AC Milán. S první nabídkou ovšem na San Siru neuspěl...

Jak zaznělo na twitterovém účtu TheMilanBible, další tuzemský miliardář Daniel Křetínský projevil zájem o osmnáctinásobného italského šampiona AC Milán, který je po Realu Madrid druhým neúspěšnějším klubem v historii Champions League.

Majoritní lastník Energitického a průmyslového holdingu (EPH) a prezident Sparty Praha, v jejímž čele stojí už od roku 2004, měl v prvním kole jednání nabídnout Elliott Managementu za Rossoneri ze San Sira sumu 600 milionů eur.

Současní držitelé spícího obra, který se v poslední době v Serii A probudil a je čtvrtý, však podle informací listu La Repubblica nabídku odmítli, protože by rádi za celou značku inkasovali dvojnásobek.

Na tahu je tak opět třiačtyřicetiletý rodák z Brna, jehož společnosti působí podle Wikipedie v šesti evropských státech a zaměstnávají téměř 25 tisíc lidí...

P.S.: Do AC Milán, na jehož výplatní pásce najdeme i českého stopera Stefana Simiče, se v těchto dnech konečně přesunuje dnes již bývalý ředitel Arsenalu Ivan Gazidis.