Naštvaný Kovač: Jsme smutní. Přijde o práci?

Bayernu Mnichov se letos nedaří a klidně se může stát, že letos nevyhraje domácí bundesligu. Svou vinu, nebo alespoň část viny, na tom má jistě i mladý a nový trenér Bayernu Niko Kovač. Ten po remíze s Freiburgem nebyl zrovna nadšený.

Bayern loni opustil kouč Ancelotti a dočasně tým převzal Jupp Heynckes, bylo ale jasné, že od této sezóny bude Bayern trénovat někdo nový. Tím se stal Niko Kovač, jenž předtím koučoval Eintracht Frankfurt. Jeho start do sezóny ale ideální není, Bayern ztrácí na první Dortmund čtyři body.Právě s Borusií odehraje Bayern příští kolo v rámci šlágru Der Klassiker.

Remíza s Freiburgem je nepříjemná, horší pro německého mistra byla ale série dvou proher s Herthou Berlín a Borusií Mönchengladbach 0:2, respektive 0:3. Pak ale přišla dvě vítězství a zdálo se, že je Bayern zpět. Zbytečná remíza s Freiburgem ale taky příznivce Bayernu nepotěší. A samozřejmě ani Kovače.

"Vítězství jsme ztratili až v 89. minutě stejně jako proti Augsburgu," poukazuje Kovač na fakt, že Freiburg na konečných 1:1 vyrovnal až v 89. minutě. "Jsem z toho naštvaný a jsme z toho smutní," pokračuje šéf Bayernu. "Ale tohle je sport. V dalším kole musíme porazit Dortmund a jít za obhajobou titulu," neztrácí naděje chorvatský trenér.