Plzeň s Realem a Příbramí, Slavia s Kodaní a Zlínem, Karviná - Sparta, City - United, Dortmund - Bayern!

TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají od 5. do 12. listopadu 2018? Redakce eFotbal.cz doporučuje například Plzeň s Realem a Příbramí, Slavii s Kodaní a Zlínem, sparťanský výjezd na karvinskou půdu, manchesterské derby na Etihad Stadium mezi City a United a v neposlední řadě také bundesligový tahák Borussia Dortmund – Bayern Mnichov.

Plzeň s Realem a Příbramí, Slavia s Kodaní a Zlínem, Karviná - Sparta, City - United, Dortmund - Bayern!

PONDĚLÍ 5. LISTOPADU 2018

10.35: Dohráno (souhrnné zpravodajství ze 14. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

11.15: Magazín Evropské ligy (pozvánka na 4. kolo základních skupin Evropské ligy) – ČT Sport.

17.50 (výkop 18.00): Slovan Liberec – FK Mladá Boleslav (utkání14. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: TIKA-TAKA 14 (reportáže a témata 14. kola české Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: VfB Stuttgart II – FSV Frankfurt nad Mohanem (utkání 16. kola německé Regionální ligy Jihozápad) – německý Sport 1.de.

20.25 (výkop 20.30): Hamburger SV – 1. FC Kolín nad Rýnem (utkání 12. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Mety – AJ Auxerre (utkání 13. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Huddersfield Town – FC Fulham(utkání 11. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): Espanyol Barcelona – Athletic Bilbao ((utkání 12. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

21.35: Dohráno plus (rozšířené zpravodajství a analýzy ze 14. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 4.55 hodin.

 

ÚTERÝ 6. LISTOPADU 2018

10.45: Dohráno plus (rozšířené zpravodajství a analýzy ze 14. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 16.05 hodin.

13.00: TIKA-TAKA 14 (reportáže a témata 14. kola české Fortuna:ligy) – O2

TV Fotbal. O2 TV Sport v 17.00 hodin.

15.15: Magazín Evropské ligy (pozvánka na 4. kolo základních skupin Evropské ligy) – ČT Sport.

18.30 (výkop 18.55): CZ Bělehrad – FC Liverpool, AS Monako – Club Bruggy (utkání 4. kola základní skupiny Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

20.20 (výkop 21.00): SSC Neapol – FC Paris Saint-Germain (utkání 4. kola základní skupiny Ligy mistrů) – O2 TV Sport. 

20.55 (výkop 21.00): Atlético Madrid – Borussia Dortmund, Inter Milán – FC Barcelona, Tottenham Hotspur– PSV Eindhoven, FC Schalke 04 – Galatasaray Istanbul, FC Porto – Lokomotiv Moskva (utkání 4. kola základní skupiny Ligy mistrů)– O2 TV Fotbal.

22.05: Sestřih z 11. kola anglické PremierLeague – ČT Sport.

23.00: Sestřih z úterních utkání 4. kola základní skupiny Ligy mistrů – ČT Sport.

 

STŘEDA 7. LISTOPADU 2018

9.15: Sestřih z úterních utkání 4. kola základní skupiny Ligy mistrů – ČT Sport.

12.30 (výkop 12.35): Šanghaj SIPG – Peking Žen-che (utkání 29. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1.

14.30 (záznam, výkop 12.35): Čchung-čching SWM –Kuang-čouEvergrandeTchao-pao (utkání 29. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1.

18.30 (výkop 18.55): CSKA Moskva – AS Řím, FC Valencie – Young Boys Bern (utkání 4. kola základní skupiny Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

20.55 (výkop 21.00): Viktoria Plzeň – Real Madrid (utkání 4. kola základní skupiny Ligy mistrů) – O2 TV Sport.

20.55 (výkop 21.00): Olympique Lyon – TSG 1899 Hoffenheim, Juventus Turín – Manchester United, Manchester City – Šachťar Doněck, Bayern Mnichov – AEK Atény, Benfica Lisabon – Ajax Amsterdam (utkání 4. kola základní skupiny Ligy mistrů)– O2 TV Fotbal.

20.55 (výkop 21.00): Juventus Turín – Manchester United (utkání 4. kola základní skupiny Ligy mistrů) – polská TVP 1.

23.00: Sestřih ze středečních utkání 4. kola základní skupiny Ligy mistrů – ČT Sport.

23.15 (záznam): Atlético Madrid – Borussia Dortmund a Olympique Lyon – TSG 1899 Hoffenheim (utkání 4. kola základních skupin juniorské Ligy mistrů) – německý Sport 1.de.

 

ČTVRTEK 8. LISTOPADU 2018

8.40: Sestřih ze středečních utkání 4. kola základní skupiny Ligy mistrů – ČT Sport.

16.15 (výkop 16.50): FC Astana – FK Jablonec (utkání 4. kola základní skupiny Evropské ligy) – ČT Sport.

17.00: In Sport line Gól měsíce (anketa o nejlepší gól měsíce října Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.05: In Sport line Gól týdne (anketa o nejlepší gól 14. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.10: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 15. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 3.50 hodin.

18.00: Sestřih z utkání 4. kola Ligy mistrů – O2 TV Fotbal.

18.45 (výkop 18.55): Lazio Řím – Olympique Marseille (utkání 4. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

18.50 (výkop 18.55): Dynamo Kyjev – FC Stade Rennes(utkání 4. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

20.40 (výkop 21.00): Dinamo Záhřeb – Spartak Trnava (utkání 4. kola základní skupiny Evropské ligy) – RTVS 2/slovenská Dvojka.

20.45 (výkop 21.00): Slavia Praha – FC Kodaň (utkání 4. kola základní skupiny Evropské ligy a sestřih z ostatních čtvrtečních utkání 4. kola základních skupin Evropské ligy) – ČT Sport.Záznam ve 2.05 a v pátek v 7.55 hodin.

20.55 (výkop 21.00): Girondins Bordeaux – Zenit Petrohrad (utkání 4. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Arsenal – Sporting CP Lisabon (utkání 4. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

23.30: Sestřih ze čtvrtečních utkání 4. kola základní skupiny Evropské ligy – NOVA Sport 1, NOVA Sport 2.

 

PÁTEK 9. LISTOPADU 2018

17.15: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 15. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.40 (výkop 18.00): FK Mladá Boleslav – Dukla Praha (utkání 15. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Záznam v 0.45 hodin a v 6.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): SV Sandhausen– MSV Duisburg (utkání 13. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): SC Paderborn 07 – Holstein Kiel (utkání 13. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): Hannover 96 – VfL Wolfsburg (utkání 11. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): Frosinone Calcio – ACF Fiorentina (utkání 12. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.40 (20.45): OSC Lille – Racing Štrasburk (utkání 13. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Sheffield United – FC Sheffield Wednesday(utkání 17. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): UD Levante– Real Sociedad San Sebastián (utkání 12. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

 

SOBOTA 10. LISTOPADU 2018

12.55 (výkop 13.00): Real Valladolid– SD Eibar(utkání 13. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

12.25 (výkop 12.30): 1. FC Kolín nad Rýnem – Dynamo Drážďany (utkání 13. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

13.25 (výkop 13.30): FC Maidenhead United – FC Portsmouth (utkání 1. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.45 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Cardiff City – FC Brighton and Hove Albion (utkání 12. kola anglické PremierLeague) – Digi Sport 4.

13.30 (výkop 14.00): MFK Karviná –Sparta Praha (utkání 15. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

14.15 (výkop 14.30): AS Trenčín – MŠK Žilina (utkání 15. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská RTVS 2/Dvojka.

14.55 (výkop 15.00): FC Turín – FC Parma (utkání 12. kola italské Serie A) – Digi Sport 3. Záznam ve 23.00 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Werder Brémy – Borussia Mönchengladbach(utkání 11. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam ve 22.30 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Fortuna Düsseldorf – Hertha BSC Berlín (utkání 11. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2. Záznam ve 22.30 hodin.

15.55 (výkop16.00): FC Reading – FC Ipswich Town (utkání 17. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 4, Arena Sport 1.

16.10 (výkop 16.15): Real Madrid – Real Valladolid (utkání 12. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

16.50 (výkop 17.00): 1. FC Slovácko – Slovan Liberec (utkání 15. kola české Fortuna:ligy) –streaming O2 TV Fotbal.

16.55 (výkop 17.00):EA Guingamp– Olympique Lyon (utkání 13. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): ACF Fiorentina – AS Řím (utkání 11. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Crystal Palace – TottenhamHotspur(utkání 12. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

18.25 (výkop 18.30): Borussia Dortmund – Bayern Mnichov (utkání 11. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Atlético Madrid – Athletic Bilbao (utkání 13. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

19.45: De Graafschap – PSV Eindhoven (utkání 12. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): FC Janov – SSC Neapol (utkání 12. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Newcastle United – AFC Bournemouth (utkání 12. kola anglické PremierLeague) – Digi Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): FC Girona– CD Leganés (utkání 12. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

21.30: FC Porto – SC Braga (utkání 10. kola portugalské Primeira Ligy/Liga NOS) – Sport 1.

22.30 (záznam, výkop 16.00): FC Leicester City – FC Burnley (utkání 12. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

 

NEDĚLE 11. LISTOPADU 2018

8.00: Tchien-ťin Čchüan-ťien– Šanghaj SIPG (utkání 30. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1.

10.00 (záznam, výkop 8.00): Kuang-čou Evergrande Tchao-pao–Tianjin TEDA SIPG (utkání 30. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1.

11.55 (výkop 12.00): Deportivo Alavés– SD Huesca (utkání 13. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

12.25 (výkop 12.30): Atalanta Bergamo – Inter Milán (utkání 12. kola italské Serie A) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.45 hodin.

12.55 (výkop 13.00): FC Liverpool – FC Fulham (utkání 12. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam v 19.45 hodin.

12.55 (výkop 13.00): FC Livingston – Celtic Glasgow (utkání 13. kola skotské Premiership) – Digi Sport 3.

13.50 (výkop 14.00): Slezský FC Opava – Baník Ostrava (utkání 15. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Fotbal záznam ve 22.00 hodin.

14.30: Excelsior Rotterdam – Ajax Amsterdam (utkání 12. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.30 (výkop 15.00): FC Nitra – ŠK Slovan Bratislava (utkání 15. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenský Orange Sport.

14.50 (výkop 15.00): Viktoria Plzeň – 1. FK Příbram, FK Jablonec – Bohemians Praha 1905, FK Teplice – Sigma Olomouc (utkání 15. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

15.05 (výkop 15.00): Girondins Bordeaux – SM Caen (utkání 13. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v 0.15 hodin.

15.10 (výkop 15.15): FC Chelsea – FC Everton (utkání 12. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam ve 21.40 hodin.

15.25 (výkop 15.30): RB Lipsko – Bayer 04 Leverkusen (utkání 11. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2. Záznam ve 22.30 hodin.

16.10 (výkop 16.15): FC Barcelona – Real Betis Sevilla (utkání 12. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

16.30 (výkop 17.00): Slavia Praha – Fastav Zlín (utkání 15. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

16.45: HeraclesAlmelo – Feyenoord Rotterdam (utkání 12. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

16.55 (výkop 17.00): Olympique Marseille – FCO Dijon (utkání 13. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

17.00: Austria Vídeň – FC Red Bull Salcburk (utkání 14. kola rakouské Tipicobundeligy) – Arena Sport 2.

17.25 (výkop 17.30): Manchester City– Manchester United (utkání 12. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam ve 23.35 hodin.

17.55 (výkop 18.00): Eintracht Frankfurt nad Mohanem – FC Schalke 04 (utkání 11. kola německé bundesligy) –Digi Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): Sassuolo Calcio – Lazio Řím (utkání 12. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

18.25 (výkop 18.30): FC Sevilla – Espanyol Barcelona (utkání 12. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

20.20 Dohráno (souhrnné zpravodajství z 15. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 4.50 hodin.

20.25 (výkop 20.30): AC Milán – Juventus Turín (utkání 12. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): Celta Vigo– Real Madrid (utkání 11. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): AS Monako – FC Paris Saint-Germain (utkání 13. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

21.00: Sporting CP Lisabon – GD Chaves (utkání 10. kola portugalské Primeira Ligy/Liga NOS) – Sport 2.

21.00: Vybrané utkání play off americké MLS – Eurosport 1.

23.00: Vybrané utkání play off americké MLS – Eurosport 1.

23.00 (záznam, výkop 18.30): CD Tondela – Benfica Lisabon (utkání 10. kola portugalské Primeira Ligy/Liga NOS) – Sport 2.

 

PONDĚLÍ 12. LISTOPADU 2018

10.15: Dohráno (souhrnné zpravodajství z 15. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 17.00 hodin.

20.00: TIKA-TAKA 15 (reportáže a témata 15. kola české Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.25 (výkop 20.30): VfL Bochum– SV Darmstadt 98 (utkání 13. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): StadeBrestois– AS Nancy– Lorraine( utkání 14. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 1.

21.00 (výkop 20.45): FC Hampton and Richmond Borough – AFC Oldham Athletic (utkání 1. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1.

21.20: Dohráno plus (rozšířené zpravodajství a analýzy z 15. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 4.55 hodin.