Nešpor smekl před Zavadilem, ale smutek nezakryl: Sigma má větší ambice a celkově i větší jméno než Opava

Nešpor smekl před Zavadilem, ale smutek nezakryl: Sigma má větší ambice a celkově i větší jméno než Opava

Aktuálně nejlepším střelcem momentálně dvanácté Sigmy je Martin Nešpor, který je na čtyřech přesných trefách. Jeho dvě trefy za poslední měsíc navíc znamenyl bodový zisk jak proti Spartě, tak proti Opavě.

Jeho hanácký zaměstnavatel začal již druhý zápas po sobě hrát až za stavu 0:2. "Netuším, co se děje. V kabině si pořád říkáme, co kdo z nás má plnit. Takové obraty stojí hodně sil. Ale vždy dostaneme na 0:1, pak rychle na 0:2. To už je taková bezmoc, kdy po sobě jen koukáme, jeden na druhého. V Karviné jsme měli z pekla štěstí, kdy jsme z 0:2 bleskově otočili na 3:2, něco si k tomu řekneme, snažíme se poučit, ale opět jsme si nechali vstřelit dvě branky, navíc doma. Je pěkné, že jsme dokázali srovnat, ale nevím co k tomu víc dodat," krčil rameny na webu sigmafotbal.cz bývalý útočník Bohemians 1905, Mladé Boleslavi, Sparty či Piastu Gliwice.

Bylo čtrnácté kolo hodně emotivní? "Opava si hrála svoje. Je to velmi kvalitní tým, což letos dokazuje na domácí scéně. Hrají jednoduchý fotbal. Mají zkušené borce jako Zavadil, to klobouk dolů, co on ve 40 letech předvádí. Jdou z něj emoce. Hodně komunikují. Emoce k fotbalu patří, ale my se musíme koukat sami na sebe. Dostáváme hodně laciné góly," pokračoval osmadvacetiletý svěřenec kouče Václava Jílka, který považoval bod za vydřený.

Spokojenost však na Andrově stadionu chybí. "Já se na vývoj nechci moc koukat, celkově to beru jako ztrátu. Když se řekne Sigma Olomouc a Opava, která ještě loni hrála 2. ligu pořád myslím, že Sigma má větší ambice, celkově má i větší jméno než Opava. Takže pro mě je výsledek spíše ztrátou," uzavřel na stránkách sigmafotbal.cz kolega Pilaře, Lalkoviče, Housky a spol., jehož mužstvo se přestaví v 15. kole na teplických Stínadlech.