Beauguela čeká třetí česká výzva. Po Dukle a Zlínu se bude od ledna prát v dresu Viktorie

Beauguela čeká třetí česká výzva. Po Dukle a Zlínu se bude od ledna prát v dresu Viktorie

Pokud jde o přestupovou politiku, Viktorii Plzeň už pár nákupů ve Zlíně nevyšlo. Spíše než momentálně nevyužitého stopera Tomáše Hájka ale máme na mysli hlavně útočníka Tomáše Poznara, který se následně vrátil do kádru Ševců oklikou před hostování v Baníku Ostrava.

Západočeši, kteří shání náhradu za reprezentanta Michaela Krmenčíka, jenž bude mimo hru celou řadu měsíců, by si však mohli obchod na zlínské Letné zopakovat a podle informací sport.cz by by mohli z Baťova města přivést vytáhlého francouzského útočníka Jeana-Davida Beauguela.

Ačkoliv zatím účastník Ligy mistrů informaci nepotvrdil, kolega Železníka, Jakubova, Vyhnala a spol. už v Doosan aréně pózóval s trikotem úřadujícího českého šampiona, což je důkaz nad všecny důkazy. A Michal Bílek se tak bude muset s nejlepším střelcem svého mužstva rozloučit...

Podpis smlouvy již údajně proběhl na samotnéms tartu tohoto týdne a sportovní manažer Zdeněk Grygera už se tak o prodloužení smlouvy, která bývalému hráči Dukly Praha končí letos v prosinci, snažit nemusí.

"Bogy mi říkal, že nabídky má, jednu i z Plzně. Nemohli jsme nic dělat. Můžeme být zklamaní, ale na druhou stranu ho chápeme. Asi v tom hrálo důležitou roli zranění Krmenčíka," pronesl na stránkách Deníku Sport bývalý český reprezentant.

Pro šestadvacetiletého útočníka s minulostí v nizozemském Waalwijku půjde o třetí českou štaci. Rodák ze Štrasburku už by tak měl mít v současném působišti před sebou jen šest soutěžních zápasů, a sice se Slavií, Sigmou, Opavou, Jabloncem, Plzní a Teplicemi.