Novinky z Old Trafford? Mourinho pozoruje dva Rusy a nabízí se i rošáda s Pogbou

Manchester United v této sezóně rozhodně neválí, přestože má kádr plný hvězd. Mnozí odborníci to vyčítají současnému portugalskému kouči José Mourinhovi, že jim nedokáže naordinovat správnou strategii, ale on zase prohlašuje, že oproti ostatním gigantům má na hráčském trhu svázané ruce. Současné sedmé místo v tabulce Premier League však není to, co by ho mělo ve funkci udržet. Jak hodlá bodovou ztrátu odmazat?

Novinky z Old Trafford? Mourinho pozoruje dva Rusy a nabízí se i rošáda s Pogbou

Již několik týdnů se na Ostrovech hovoří o možném odvolání Mourinha. O svou budoucnost by se bát nemusel, neboť zájemců se najde vždycky dost, ale on se snaží čelit výzvě čelem a neustoupit ani o krok. Delší dobu jsou také veřejně známé rozbroje mezi ním a francouzským záložníkem Paulem Pogbou, kterému dokonce neváhal odebrat kapitánskou pásku.

Pogba je již od léta sledován Barcelonou, která na každý jeho zápas vysílá skauta, aby ji informoval o jeho stavu. Ve hře je také ale Juventus, který projevil zájem svou někdejší akvizici přivést zpět do Turína. Podle listu Calciomercato to není nemožné, neboť by mohlo dojít k zajímavé rošádě. Rudí ďáblové o jeho uvolnění nechtějí zatím slyšet, ale názor by mohl změnit bosenský středopolař Miralem Pjanič. Mourinho se netají obdivováním jeho schopností a Allegri ho zase bere za nepostradatelného.

Manchester United však nechce získávat jen hotové hráče, které je možné zakoupit jen za horentní sumy. Možností je také cesta levných nákupů zajímavých mladíků, kteří by mohli poté vyrůst. Mourinho prý aktuálně sleduje hned dva zajímavé Rusy. Osmnáctiletý záložník Mikhail Ignatov řádí ve Spartaku Moskva stejně jako jeho parťák Aleksandr Maksimenka. O dva roky starší brankář by mohl nahradit Davida de Geu, pokud se rozhodne neprodloužit s klubem kontrakt.