Všem, co už si myslí, že na to nemám, dokážu, že mám před sebou ještě hodně krásných let, vzkazuje Kadlec

Zkušenostmi z Midtjyllandu či Eintrachtu Frankfurt ostřílený Václav Kadlec v současnosti rehabilituje po absolvování lehčího zákroku v oblasti kolene a soutěžní dění v doznívajícím roce 2018 už se ho týkat nebude.

Všem, co už si myslí, že na to nemám, dokážu, že mám před sebou ještě hodně krásných let, vzkazuje Kadlec

Ačkoliv už ho zdravotní trable provází delší dobu, jeho návrat na hřiště musel být opět odložen a v létě dokonce rehabilitoval šest týdnů v Německu, bývalý hráč Bohemians 1905 se tím nenechal otrávit a fanoušky navnazuje na budoucnost...

Co vzkázal sparŤanský forvard svým fanouškům na sociální síti ještě přímo z nemocničního lůžka? "Občas věci nejdou tak, jak bychom chtěli a očekávali. Není to pro mě lehká situace vzhledem ke všem okolnostem," neměl problém přiznat šestadvacetiletý svěřenec kouče Zdeňka Ščasného, který má s letenským klubem platnou smlouvu už jen do konce června 2019.

"Není ale všem dnům konec a věřím, že se dám do kupy a ještě všem, co už si myslí, že na to nemám a hlavně sobě dokážu, že mám před sebou ještě hodně krásných let," zakončil optimisticky naladěný spoluhráč Golgola, Tetteha, Pulkraba, Šurala a spol., jehož tržní cena je podle transfermrkt.com 1,5 milionu eur.

Bývalý český reprezentant, který má na svém kontě jeden domácí titul ze sezony 2009/2010, vstřelil k tomuto datu za Spartu rovných padesát prvoligových gólů. Ten poslední na konci dubna do sítě Baníku, což už je více než půl roku.