Pogba promluvil o přestupu do Juventusu

Pikantní duel plný příběhů se ve středu večer odehrál v Turíně, kde tamní Juventus hostil v Lize mistrů Manchester United. Na jedné straně Cristiano Ronaldo, na té druhé Pak třeba Paul Pogba. Francouzský záložník se na Old Trafford vrátil po úspěšných letech právě v dresu staré dámy, kterou nyní pomohl pokořit 2:1. Jaká je ale jeho budoucnost?

Pogba promluvil o přestupu do Juventusu

Mistr světa z letního šampionátu prozradil, že je v Manchesteru šťastný a nemá v plánu odcházet. Byť se o jeho možném konci v United za posledních několik měsíců napsalo dost a dost. Na vině byly nejen značně nevyrovnané výkony, ale především spory s manažerem José Mourinhem, který mimo jiné Pogbovi sebral kapitánskou pásku a často ho veřejně kritizoval.

A právě návrat do Juventusu byl podle anglických a italských médií jednou z pravděpodobných variant. Vítězný gól v nastaveném čase Pogba neslavil.

„Výhra je pro nás důležitá. Fanoušci Juventusu mě navíc velmi vřele přivítali, za což jim moc děkuji. Po našem vítězném gólů jsem neslavil, protože se ve mně mísily všechny emoce. Cítil jsem se zvláštně. Viděl jsem v Turíně spoustu známých. Hráli jsme proti výbornému soupeři. Potřebovali jsme vyhrát, a to se nám podařilo,“ hodnotil pro Sky Sport Italia Pogba.

A jeho budoucnost? „Kdo ví. V tuto chvíli jsem hráčem United. Hodně se toho napsalo, ale já jsem v Manchesteru spokojený. Bylo báječné se vrátit do Turína, ačkoli bylo zvláštní jít do hostující šatny,“ dodal záložník.