Trio klíčů, proč by Barcelona mohla v této sezóně dosáhnout na treble

Štěstí by se v této sezóně mohlo naklonit směrem ke katalánskému velkoklubu. Ve hře je hned několik cenných trofejí svěřenci kouče Ernesta Valverdeho k nim mají nakročeno. Přestože je ještě poměrně brzy na nějaké závěry, spekulovat přeci jen můžeme. Do karet Barceloně nahrává hned celá řada faktorů. Podívejme se proto na trio klíčů, proč by tento klub mohl v této sezóně dosáhnout na treble.

Trio klíčů, proč by Barcelona mohla v této sezóně dosáhnout na treble

3) Hráči o sobě vědí i s šátkem na očích

V minulých sezónách se často tomuto celku vytýkalo, že hráči působí rozladěným dojmem a chybí jim sehranost. Tento problém byl již ale vyřešen a katalánský gigant nyní disponuje týmem, který o sobě na hrací ploše moc dobře ví. S nadsázkou by se dalo tvrdit, že hráči by si dokázali vyhovět i s šátky na očích.

Tým má velkou sílu v základní sestavě, ale také lavička náhradníků je dostatečně široká a pestrá, aby v případě zranění dokázala adekvátně vyplnit prázdnotu v poli. Přestupová politika v létě nese ovoce a nové tváře se pomalu začleňují do týmu a mohou být dlouhodobým přínosem. Nepředpokládá se totiž u tak velkého klubu, že by jej čekal nějaký výprodej.