Sparťan Wiesner už je připraven, doufá v šanci od Ščasného a říká: Věřím, že získáme titul

Sparťanský cíl je před sobotním výjezdem na slezskou půdu do Karviné více než jasný - utnout nelichotivou sérii tří venkovních zápasů bez vítězství a vstřelené branky.

Sparťan Wiesner už je připraven, doufá v šanci od Ščasného a říká: Věřím, že získáme titul


Jak v Plzni, tak v Olomouci a následně i ve Zlíně podlehlo letenské "S" těsným rozdílem 0:1. "Už je na čase to zlomit a myslím si, že teď máme jedinečnou možnost," pronesl na webu sparta.cz mladý záložník Michal Sáček.

Právě před bývalý mládežnickým reprezentantem se rýsuje šance pa proniknutí mezi jedenáct vyvolených. Guélor Kanga i Alexandru Chipciu totiž nemohou nastoupit kvůli osmi, respektive čtyřem žlutým kartám.

"Vždycky když jedeme ven, obzlášť na Moravu, je to těžký zápas. Neočekáváme nic lehkého, ale teď jsme dvakrát nezískali tři body, takže už je to potřeba," burcoval Sáček.

V Karviné, která se pohybuje mezi elitou třetí sezonu, by se rád dostal na hřiště také další mladík Tomáš Wiesner, jehož v právě probíhající sezoně provází seriál zdravotních potíží a dosud ve Fortuna:lize nastoupil pouze do závěru s Boleslaví...

"Na Karvinou se těším hodně hodně. Doufám, že mi dá trenér šanci. Byl jsem poměrně dost zraněný, ale už jsem připravený hrát, tak uvidíme," pokračoval jednadvacetiletý sparťanský odchovanec s minulostí ve Vlašimi a Liberci.

Pakliže by nejslavnější tuzemská značka zvítězila, což se jí však v minulém i předminulém ročníku po plichtách 1:1 nepodařilo, nejméně na jeden den by stáhla náskok vedoucí dvojice na rozdíl čtyř bodů.

"V průběhu sezony se může stát cokoliv. Já věřím tomu, že je doženeme a získáme titul," doplnil Wiesner, jehož slova publikovaly stránky sparta.cz.