Solari: Když bude Bale žrát trávu jako proti Plzni, tak se nám bude v koncovce dařit

Na lavičku Bílého baletu se Santiago Solari dostal původně jen na skok, ale dobrými výkony zamotal vedení hlavu. Všechny tři zápasy pod jeho vedením Real Vyhrál se skóre 11:0 a v pondělí by se podle informací listu AS mělo rozhodnout, zda v této funkci bude pokračovat nebo přepustí své místo někomu jinému.

Solari: Když bude Bale žrát trávu jako proti Plzni, tak se nám bude v koncovce dařit

Svou misi plní zatím na výbornou. K A-týmu přišel z rezervy a nezdá se, že by se mu po tomto skoku zamotala hlava. Moc dobře věděl, co se od něj čeká a svou roli plní zatím na výbornou. Pokud v neděli večer uspěje i na půdě Celty Vigo, bude mít vedení těžké rozhodování, zda mu dá šanci do konce této sezóny nebo jej někdo nový vystřídá.

Ve středu svěřenci Solariho rozdrtili v Lize mistrů Plzeň a někteří hráči hrdě prohlašovali, že hrát pod jeho vedením je pro tým dobré. Samotný trenér odmítá názory, že týmu chybí střelci a zastával se nejen Benzemi, ale především velšského ostrostřelce Garetha Balea.

„Mně se líbí všude. Je jedno, jestli je to u rezervního týmu, nebo tady u A-týmu. Na každé adrese musíte odvádět dobrou práci, jinak vám hrozí padák. Samozřejmě vnímám, že je tu na mě upřeno mnohem více očí, ale svou práci odvádím tak, abych se za ni nemusel stydět,“ nechal se slyšet Solari.

„Když zápas začne, z mnoha důvodů se vám zdá, že je nekonečný. Neustále se něco děje a většinou nemáte čas na hodiny koukat. Samozřejmě, že v podvědomí ručičku tlačíte kupředu, pokud tedy vyhráváte. Myslím, že se nám může dařit a můžeme střílet branky, pokud bude Bale žrát trávu jako proti Plzni. Bylo vidět, že hrál pro tým a makal nadoraz, abychom uspěli. Není ale sám. Střelce máme, jen je musíme dokázat probudit,“ dodal Solari.