Z chyb obviněný Ribéry neudržel emoce na uzdě a ještě v Dortmundu rozdával facky

Borussia Dortmund, která momentálně vládne bundeslize, si v posledním kole připsala cenný skalp Bayernu Mnichov, na který má náskok sedmi bodů.

Z chyb obviněný Ribéry neudržel emoce na uzdě a ještě v Dortmundu rozdával facky

Bavorský obhájce titulu, který je v tabulce až pátý, inkasoval v Signal Iduna Parku tři branky a jeho hráči byli po závěrečném hvizdu na Vestfálském stadionu řádně rozezlení. Tím spíš, že ve šlágru dvakrát vedli.

Emoce dkonce podle německého tisku nezvládl velezkušený středopolař Franck Ribéry, který se dostal do fyzické rozepře s novinářem a jeho krajanem Patrickem Guillou.

Bývalou hvězdu Galatasaray či Marseille, která už je v Mnichově více než dekádu, měla vytočit slova o tom, že mohl za dvě ze tří inkasovaných branek svého mužstva. Naštvaný svěřenec kouče Kovače pak měl žurnalistu odstrčit a dokonce mu údajně uštědřil facku.

Celý incident pětatřicetiletého záložníka v současnosti Bayern řeší interně. "Franck nás sám informoval, že se dostal do rozepře s krajanem Patrickem Guillou, se kterým se už mnoho let dobře zná. Dohodli jsme se na osobní schůzce, kde bychom celou záležitost chtěli vyřešit. Už naznačil, že s tím souhlasí," sdělil portálem eurofotbal.cz citovaný sportovní ředitel osmadvacetinásobného šampiona z Německa.