Udrží Klokani Haška? O mladého záložníka z Ďolíčku má usilovat nejen Slavia, ale i Sparta

Udrží Klokani Haška? O mladého záložníka z Ďolíčku má usilovat nejen Slavia, ale i Sparta

V nedávné minulosti už se několikrát stalo, že obě slavné "S" z Generali arény i Edenu cílily na stejné hráčské cíle. A zatímco Josef Šural se svého času odebral z Liberce na Letnou, Vladimír Coufal nebo Jakub Jugas zamířili z Liberce a Zlína do Vršovic.

Zatím naposledy se představitelé dvou nejznámějších tuzemských značek potkávají u zájmu o třiadvacetiletého středopolaře Bohemians 1905 Martina Haška, který patří současnému chlebodárci od léta 2017, nicméně už předtím u něj byl zapůjčen.

První interes přišel z tábora Jana Nezmara, což je sportovní ředitel aktuálního lídra Fortuna:ligy, nicméně ohledně možného příchodu na rudou stranu Prahy už se mluví i v kancelářích, které okupují Tomáš Rosický či Zdeněk Ščasný. Tím spíš, že je fotbalista odchovancem Sparty.

Právě ta má se zpětným vykupováním svých bývalých hráčů bohaté zkušenosti. Už se jí to stalo například s Davidem Hovorkou či Martinem Frýdkem a najdou se i další příklady.

Jeden ze synů hlavního trenéra Klokanů z Ďolíčku se pohybuje na nejvyšší úrovni třetím rokem a na kontě už má rovných 60 pvoligových vystoupení.

Před příchodem k zelenobílým barvám působil současný pracovitý spoluhráč Švece, Valeše, Maška, Yusufa, Juliše a spol. na třech druholigových adresách, a sice v Pardubicích, Viktorii Žižkov a Vlašimi.