V čele Realu už mohl touto dobou stát Conte. Na jaké 3 požadavky Itala madridský kolos nepřistoupil?

Na San Bernabéu před pár dny potvrdili, že dvaačtyřicetiletý Santiago Solari povede první tým Bílého baletu minimálně do konce soutěžního ročníku 2018/2019.

V čele Realu už mohl touto dobou stát Conte. Na jaké 3 požadavky Itala madridský kolos nepřistoupil?

S křeslem, na kterém měl bývalý hráč Realu Solari sedět jen dočasně, byl hojně spojován momentálně volný italský odborník Antonio Conte, jenž je bez práce od svého pár měsíců starého konce v Chelsea.

Bývalý kormidelník Arezza, Bari, Atalanty, Sieny, Juventusu či italské reprezentace však nakonec do španělské metropole nedorazil. A důvodem byly jeho tři, dle klubového prezidenta Florentina Péreze přemrštěné, požadavky...

1.) Devětačtyřicetiletý rodák z Lecce měl v Madridu, kde bývají trenéři pod obrovským tlakem, požadovat za vedení Benzemy, Balea, Marcela, Ramose a spol. roční gáži 10 milionů eur.

2.) Vítěz Premier League i trojnásobný šampion Serie A se Starou dámou si chtěl do LaLigy přivést hned 5 spolupracovníků.

3.) Renomovaný Ital chtěl mít velké slovo ohledně transferové politiky a žádal sám rozhodovat o přestupech, na což sportovní vedení slovutných Los Blancos, kteří momentálně táhnou sérii čtyř výher v řadě s celkovým skóre 15:2, nepřistoupilo.