Říkají mu "nový Pirlo", hraje druhou ligu, jeho kolega je Matějů a chtějí ho City, Blues, Řím, Inter i Juve

Do bitvy o středního záložníka Brescie Sandra Tonaliho se podle informací italského listu La La Gazzetta dello Sport zapojil také ostrovní vládce Manchester City.

Říkají mu "nový Pirlo", hraje druhou ligu, jeho kolega je Matějů a chtějí ho City, Blues, Řím, Inter i Juve

Ambiciózní tým z modré strany Manchesteru vážně není jediným, kdo o osmnáctiletého středopolaře s momentálně druholigovým statusem stojí - v řadě už čekají také Juventus, AS Řím, Inter Milán a Chelsea.

Všechny zmíněné celky měly své skauty také před pár dny na duelu Brescie s Hellasem Verona, kde byl perspektivní záložník opět hodně vidět.

Vysoce hodnocený spoluhráč o čtyři roky staršího obránce Aleše Matějů už byl povolán i do italského národního mužstva trenéra Roberta Manciniho, který ho nominoval na duely proti Portugalsku (hraje se v sobotu 17. 11.) a Spojeným státům (v úterý 20. 11.)

Hráče, který bývá přirovnáván k Andreu Pirlovi, objevila pro velký fotbal Brescia, za kterou v posledních dvou sezonách Serie B odehrál třicet zápasů s bilancí tří přesných zásahů. Šestý tým tabulky, za který střílí pravidelně branky Alfredo Donnarumma, aktuálně táhne sérii deseti duelů bez prohry.