Manažer United? Ne! Ředitel Juventusu? Ne! Zidane by mohl zamířit na jinou slavnou adresu

Někdejší veleúspěšný stratég Realu Madrid Zinedine Zidane, který dokázal s Bílým baletem třikrát za sebou triumfovat v Lize mistrů, což bude velmi těžké v budoucnu zopakovat, by se mohl velmi brzy dostat do pracovního nasazení.

Manažer United? Ne! Ředitel Juventusu? Ne! Zidane by mohl zamířit na jinou slavnou adresu

Renomovaný Francouz, jenž už si užívá profesní volno téměř půl roku, by se mohl odebrat do bundesligy, respektive do Bayernu Mnichov, kde by mohl nahradit nynějšího hlavního trenéra Nika Kovače.

Jak informoval specializovaný španělský server OK Diario, mnichovské vedení z Allianz Areny není s prací bývalého šéfa Eintrachtu Franfkurt dlouhodobě spokojeno a výměna skutečně visí ve vzduchu...

V prvoligové tabulce jsou Lewandowski, Ribéry, Neuer, Robben a spol. na páté příčce se sedmibodovou ztrátou na lídra, kterým je právě poslední přemožitel Bayernu Borussia Dortmund. Právě tato prohra měla v Mnichově opět rozpoutat novou vlnu úvah o výměně trenérského vládce.

Šestačtyřicetiletý Zidane na San Bernabéu skončil v červnu a od té doby byl spojován zejména s dvojicí klubů. Jisté zprávy hovořily o tom, že by měl v Manchesteru United nahradit manažera Josého Mourinha a jiné spekulace ho zase posílaly do Juventusu Turín, kde se měl ujmout funkce sportovního ředitele. Ani jedno se do tohoto data nepotvrdilo a dveře do Bayernu by tak pro něj mohly být otevřené.