O Dočkala usiluje několik zájemců z Evropy i Ameriky. Kolik je ochotna dát Sparta?

OBSAHUJE VIDEO

V zákulisí jsou karty rozdány jasně. Sparta by opravdu ráda znovu podepsala třicetiletého kapitána reprezentace Bořka Dočkala, který by vnesl do letenské kabiny ještě více patriotského srdce, než je tomu nyní.

O Dočkala usiluje několik zájemců z Evropy i Ameriky. Kolik je ochotna dát Sparta?

Nejlepšího asistenta MLS by rád viděl v kádru jak prezident Daniel Křetínský, tak současný sportovní ředitel a hlavní trenér v jedné osobě Zdeněk Ščasný, pro něhož byl kreativní středopolař v jeho minulé letenské éře "asistentem přímo na hřišti".

Jak zaznělo na MF Dnes, slavné "S" z Generali arény ještě oficiální nabídku jeho čínskému zaměstnavateli Che-nanu nepodarlo, nicméně má být ochotno zaplatit až 80 milionů korun, což by z něj udělalo druhého nejdražšího muže kádru. Jak známo, Nicolae Stanciu dorazil z Anderlechtu před necelým rokem za 115 milionů korun.

Che-nan čeká v lednu soustředění ve Španělsku, na které by však bývalý hráč Rosenborgu Trondheim letěl jen nerad. Vyloučeno ovšem není ani pokračování za oceánem a to nejen v případě Philadelphie Union, která ho měla půjčeného v uplynulých měsících...

"Registrujeme několik zájemců o Bořkovy služby v Evropě i v zámoří. Nicméně hráč je nadále vázán smlouvou v Che-nanu. Jeho budoucnost budeme řešit v nadcházejících týdnech," ozřejmil na stránkách idnes.cz záložníkův agent Viktor Kolář.