O Dočkala usiluje několik zájemců z Evropy i Ameriky. Kolik je ochotna dát Sparta?

O Dočkala usiluje několik zájemců z Evropy i Ameriky. Kolik je ochotna dát Sparta?
OBSAHUJE VIDEO

V zákulisí jsou karty rozdány jasně. Sparta by opravdu ráda znovu podepsala třicetiletého kapitána reprezentace Bořka Dočkala, který by vnesl do letenské kabiny ještě více patriotského srdce, než je tomu nyní.

Nejlepšího asistenta MLS by rád viděl v kádru jak prezident Daniel Křetínský, tak současný sportovní ředitel a hlavní trenér v jedné osobě Zdeněk Ščasný, pro něhož byl kreativní středopolař v jeho minulé letenské éře "asistentem přímo na hřišti".

Jak zaznělo na MF Dnes, slavné "S" z Generali arény ještě oficiální nabídku jeho čínskému zaměstnavateli Che-nanu nepodarlo, nicméně má být ochotno zaplatit až 80 milionů korun, což by z něj udělalo druhého nejdražšího muže kádru. Jak známo, Nicolae Stanciu dorazil z Anderlechtu před necelým rokem za 115 milionů korun.

Che-nan čeká v lednu soustředění ve Španělsku, na které by však bývalý hráč Rosenborgu Trondheim letěl jen nerad. Vyloučeno ovšem není ani pokračování za oceánem a to nejen v případě Philadelphie Union, která ho měla půjčeného v uplynulých měsících...

"Registrujeme několik zájemců o Bořkovy služby v Evropě i v zámoří. Nicméně hráč je nadále vázán smlouvou v Che-nanu. Jeho budoucnost budeme řešit v nadcházejících týdnech," ozřejmil na stránkách idnes.cz záložníkův agent Viktor Kolář.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.