Nedokážu říct, co bude dál, říká o své varšavské budoucnosti Hloušek. Přiklání se však k setrvání

Nedokážu říct, co bude dál, říká o své varšavské budoucnosti Hloušek. Přiklání se však k setrvání

Adam Hloušek, který oslaví příští měsíc třicátiny, už hraje polskou Ekstraklasu několik let. V létě, čili před pár měsíci, se však mluvilo o psalo o odchodu z Legie Varšava poměrně vydatně...

Údajně měl být na spadnutí i jeho odchod do zámořské Major League Soccer, ke kterému pořád může dojít. Tím spíš, že nový ročník americké soutěže začíná až na startu března.

"Po sezoně mi v Legii končí smlouva. Teď v létě byly nějaké náznaky, ke mně se ale nic konkrétního nedostalo. Bylo to ve stylu jedním uchem dovnitř, druhým ven," ozřejmil na stránkách sport.cz člen širšího kádru české reprezentace.

Zatím to na nic konkrétního nevypadá, ovšem sci-fi by nemuselo být ani prodloužení spolupráce. "Nedokážu říct, co bude dál. Změnilo se však vedení, sportovního ředitele nyní dělá skaut, který si mě do Legie vybral. Nový trenér Sá Pinto je se mnou spokojený, chce, abych zůstal. Vidím to stejně," pokračoval devětadvacetiletý fotbalista, jehož si klub z polského hlavního města pořídil v úvodu roku 2016 za půl milionu eur.

Bývalý hráč Slavie, Jablonce, Kaiserslauternu, Norimberku či Stuttgartu je v Legii jasnou oporou, která nemá problém se základní sestavou. Jen v Ekstraklase už se pozvolna blíží hranici 100 startů a řadu vystoupení má také v Evropské lize i Lize mistrů. Jeho konto už zdobí také tři polské tituly.