Přijde Atlético o opory? Costa chce víc a Oblak koketuje s Paříží

Přijde Atlético o opory? Costa chce víc a Oblak koketuje s Paříží

Na jedné frontě může být Atlético Madrid v klidu. Jeho hlavní trenér Diego Simeone by měl v nejbližších dnech podepsat nový kontrakt, který ho s Wanda Metropolitano spojí do roku 2020.

Na té druhé však přední španělské značce hrozí ztráty známých tváří. Vedení aktuálně třetího celku LaLigy s tradičně nejlepší defenzivou v celé soutěži totiž řeší dilema s dvojicí Diego Costa a Jan Oblak.

Třicetiletého španělského reprezentanta s minulostí v Chelsea měla rozrušit výše výplaty jeho spoluhráče Antoine Griezmanna a po vedení požaduje podobné vylepšení osobních podmínek. OK Diario ovšem napsalo, že Atlético v současné době jednání zastavilo...

"Atleti mají problém, další obnovení smlouvy je zastaveno. Diego Costovi končí smlouva v roce 2021 a žádá 21 milionů eur jako Griezmann. V Madrid však řekli ne," zaznělo na stránkách zmíněného média.

Management desetinásobného šampina Primera División si jednoduše není jisté formou svého zarputilého ofenzivního bijce, který dosud během devíti vystoupeních a 720 poskytnutých minutách neskóroval, což o o tři roky mlaším francouzském mistrovi světa rozhodně neplatí.

Žurnalista Eduardo Inda také zmínil nejistou budoucnost pětadvacetileté slovinské jedničky Jana Oblaka. "Oblak chce jít do Paris Saint-Germain a do Francie vzkázal, aby v lednu nepodnikali žádné kroky, ale aby si na něj počkali do té doby, než bude volný." Do té doby však přeci jen nějaký čas zbývá...

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.