Nový trenér Slovenska Hapal: Teď chci dobýt Prahu!

Už v pondělí se postaví proti sobě dva čeští trenéři, dva bývalí reprezentanti. Eden uvidí velké česko-slovenské derby, kdy si to obě země rozdají o záchranu ve skupině B Ligy národů. Domácí Jaroslav Šilhavý si potřese rukou s „hostem“ Pavlem Hapalem, novým koučem Slovenska.

Nový trenér Slovenska Hapal: Teď chci dobýt Prahu!

Právě Pavel Hapal byl naším exkluzivním hostem při interview pro magazín Hattrick. Původně jsme měli v redakci záměr vyzpovídat kouče, který neuspěl na Spartě, ale situace se nakonec vyvinula tak, že u kávy s námi seděl nový kouč slovenského A týmu.

„Rád bych dobyl Prahu,“ řekl Pavel Hapal před blížícím se zápasem „o všechno“ v Lize národů. V obsáhlém rozhovoru hovoří o tom, jak se ke kormidlu Slovenska po rychlém odstoupení Jána Kozáka dostal, co to pro něj znamená a jak se hodlá vypořádat s „hříšníky“, kteří Kozákův odchod zapříčinili.

Řeč přišla samozřejmě i na Spartu a také na srovnání dvou šéfů, tedy sparťanského bosse Křetínského a prezidenta Slovenského fotbalového svazu Kováčika. Kdo Hapala líp platil? Připomeňme, že na Slovensku otevřeně přiznali, že Hapalův měsíční plat činí 15 000 euro. Bral na Letné víc?

To vše najdete v novém čísle magazínu Hattrick, který je nyní na prodejních pultech.