Batshuayi odmítá, že by ve Valencii vyvolával potíže: Nedaří se nám, procházíme špatnou fází, ale budeme pracovat

Valencia sice v dosavadním ročníku LaLigy odešla poražena jen dvakrát z dvanácti duelů, ale díky celé řadě remízových výsledků se v průběžné tabulce krčí až na nepříliš lichotivé patnácté pozici.

Batshuayi odmítá, že by ve Valencii vyvolával potíže: Nedaří se nám, procházíme špatnou fází, ale budeme pracovat

Na stadionu Mestalla, kde mají v síni slávy šest španělských primátů, se zatím příliš nedaří ani pětadvacetiletému belgickému útočníkovi Michy Batshuayovi, kterého Netopýrům zapůjčila až do konce sezony Chelsea.

Bývalý snajpr Standardu Lutych či Olympique Marseille, jenž hostoval ve druhé polovině minulého ročníku v Borussii Dortmund a ve Vestfálsku si vůbec nevedl špatně, zatím naskočil do zápasů jedenáctkrát, s tím, že 444 minut poskytnutého času přetavil pouze v jednu branku.

Za očekáváním zůstává hned několik borců kádru, nicméně protože měl mít Batshuayi neshody s hlavním trenérem Marcelinem, který ho dokonce před pár dny vůbec nenominoval na Getafe, tisk hojně spekuloval o předčasném ukončení jeho hostování.

Samotný kolega Gameira, Kondogbii či Čeryševa to však vyvrací. "Co se týče mého odchodu z Valencie, jsou to jenom spekulace. Nemám žádný problém s klubem a velmi dobře rozumím trenérovi. Nedaří se nám, procházíme špatnou fází, ale budeme pracovat na tom, abychom se z toho dostali," uvedl ve veřejném prohlášení serverem eurofotbal.cz citovaný rychlonohý fotbalista, který ovšem již dříve uvedl, že nemá zájem o trvalý přesun na Pyrenejský poloostrov a i nadále by bojoval o místo na londýnském slunci.