Skuhravý po dalším selhání ušetřil jen Ostojiče a Miloševiče, zbytek prý poctivě nepracoval

OBSAHUJE OHLASY

Zatímco Slavia neměla problém s Chrudiím (3:1) a bez problémů zaťukala na čtvrtfinálové dveře poháru, další pražský celek Dukla byl vyřazen na Julisce před návštěvou 374 diváků hostujícími Teplicemi (1:3).

Skuhravý po dalším selhání ušetřil jen Ostojiče a Miloševiče, zbytek prý poctivě nepracoval

Trenér Sklářů Stanislav Hejkal byl z prezentace dejvického celku, který inkasoval za poslední dvě utkání před vlastním publikem 9 gólů, docela překvapený a své hráče rovnou varoval, že až se jeho hráči utkají s Duklou v rámci 16. kola podruhé, tak jednoduché to nebude. "Z hráčů musíme vyhnat myšlenky, že tohle byla Dukla Praha. Nebyla, za týden bude Dukla Praha, jsem o tom přesvědčený," pronesl exsparťanský asistent, jenž u severočeského kormidla nahradil Daniela Šmejkala.

Teplice nasměrovalo za postupem třígólové představení Martina Jindráčka, jenž prožil nejpovedenější chvíle v barvách žlutomodrého mužstva. "Nevím, jestli to byly lehké góly. Měl jsem konečně štěstí, že to tam spadlo. Je jedno, jaké to byly góly. Nevím, jestli jsem někdy dal hattrick, asi byl můj premiérový," ozřejmil bývalý střelec Ústí nad Labem.

U domácího kormidelníka Romana Skuhravého by se pak dalo zklamání krájet. Pochválil jen dva hráče základní sestavy, z výkonu zbytku (např. Hruška, Chlumecký, Schranz, Podaný, Bezpalec či Doumbia) byl notně rozpačitý...

"Od začátku do konce jsme tahali za kratší konec. Tohle nebyl přístup ligového hráče a za to nesu jednoznačně vinu já. Věděl jsem, že situace nebude jednoduchá, ale že hráči nebudou ochotní v některých zápasech ani poctivě pracovat, je samozřejmě komplikace. Dva hráči Ostojič a Miloševič hráli to, co měli hrát. Nevím, co zbytek. Nebyli jsme důstojným soupeřem Teplic. Také bych rád věřil, že to za týden bude jiná Dukla," zakončil někdejší kormidelník Jablonce či Opavy, jehož klub je na posledním šestnáctém místě a na výhru už čeká čtyři duely.