Sparta s Jabloncem, Slavia v Karviné, Plzeň v Liberci, Atlético - Barca, Tottenham - Chelsea!

TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od 20. do 26. listopadu? Redakce eFotbal.cz doporučuje například souboj Sparty s Jabloncem, Slavii v Karviné, Plzeň v Limberci, španělský šlágr Atlético Madrid – FC Barcelona a také londýnské derby ve Wembley mezi Tottenhamem a Chelsea.

Sparta s Jabloncem, Slavia v Karviné, Plzeň v Liberci, Atlético - Barca, Tottenham - Chelsea!

 

ÚTERÝ 20. LISTOPADU 2018

 14.00: TIKA-TAKA SPECIÁL 3 (sestřih nejlepších momentů české Fortuna:ligy 2018/2019) – O2 TV Fotbal. O2 TV Sport v 17.00 hodin.

17.00: Sestřih z pondělních utkání 6. kola Ligy národů – Sport 2.

20.00: Liga národů (upoutávka na 6. kolo) – Sport 1.

20.10: Dohráno plus (analýza české účasti v Lize národů) – ČT Sport. Repríza v 5.15 hodin.

20.25 (výkop 20.30): Brazílie – Kamerun (mezistátní přátelské utkání) – NOVA Sport 1.

20.30 (výkop 20.45): Portugalsko – Polsko (utkání 6. kola Ligy národů divize A) – Sport 1. Polská TVP 1 ve 20.30 hodin.

20.30 (výkop 20.45): Švédsko – Rusko (utkání 6. kola Ligy národů divize B) – Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Oxford City – FC Tranmere Rovers (opakované utkání 1. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1.

23.00: Sestřih z úterních utkání 6. kola Ligy národů – Sport 1.

0.55 (výkop 1.00): Mexiko – Argentina (odvetné mezistátní přátelské utkání) – NOVA Sport 1.

 

STŘEDA 21. LISTOPADU 2018

 16.00: Sestřih z úterních utkání 6. kola Ligy národů – Sport 2.

17.45 (výkop 18.00): Španělsko – Kanada (utkání základní skupiny D MS hráček do 17 let v Uruguayi) – Eurosport 1. Záznam ve 23.00 hodin.

20.40 (výkop 20.45): FC Salford City – FC Shrewsbury Town (opakované utkání 1. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1.

20.45 (výkop 21.00): Německo – USA (utkání základní skupiny C MS hráček do 17 let v Uruguayi) – Eurosport 1.

 

 ČTVRTEK 22. LISTOPADU 2018

 17.35: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 16. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 22.40 hodin.

18.00 (výkop 18.10): FK ERA-PACK Chrudim – Sparta Praha (utkání 9. kola české VARTA futsalové ligy) – ČT Sport. Repríza v 1.00 a 6.00 hodin.

 

PÁTEK 23. LISTOPADU 2018

15.50: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 16. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.45 (výkop 18.00): Slovan Liberec – Viktoria Plzeň (utkání 16. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal.

17.45 (výkop 18.00): Dukla Praha – FK Teplice (utkání 16. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

17.50 (výkop 18.00): Zbrojovka Brno – FC Sellier&Bellot Vlašim (utkání 16. kolo české druhé ligy/FNL) – ČT Sport. Záznam v 1.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): SpVggGreutherFürth – 1. FC Magdeburg (utkání 14. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Arminia Bielefeld– MSV Duisburg (utkání 14. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): Bayer 04 Leverkusen – VfB Stuttgart (utkání 12. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC IpswichTown – FC West Bromwich Albion (utkání 18. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): CD Leganés– DeportivoAlavés(utkání 13. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

 

SOBOTA 24. LISTOPADU 2018

 10.05 (výkop 10.15): FK Pardubice – FC Vysočina Jihlava (utkání 16. kola české druhé ligy/FNL) – ČT Sport. Záznam ve 2.00 hodin.

12.55 (výkop 13.00): SD Eibar – Real Madrid (utkání 13. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1. Záznam ve 23.00 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Rotherham United – FC Sheffield United (utkání 18. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship – Digi Sport 4.

13.25 (výkop 13.30): FC Hamilton Academical – Celtic Glasgow (utkání 14. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2.

13.30 (výkop 14.00): MFK Karviná – Slavia Praha (utkání 16. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

13.30 (výkop 13.45): ŠKF Iclinic Sereď – MŠK Žilina (utkání 16. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenský Orange Sport.

13.55 (výkop 14.00): SGS Essen – SC Freiburg (utkání 9. kola německé bundesligy žen) – německý Sport 1.de.

14.45 (výkop 15.00): FC DAC 1904 Dunajská Streda– AS Trenčín (utkání 16. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská RTVS 2/Dvojka.

15.25 (výkop 15.30): Bayern Mnichov – Fortuna Düsseldorf (utkání 12. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam ve 22.30 hodin.

15.25 (výkop 15.30): FSV Mainz/Mohuč05 –Borussia Dortmund (utkání 12. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

15.55 (výkop 16.00): FC Watford – FC Liverpool (utkání 13. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

16.00: FC Stoke City – FC Queens Park Rangers (utkání 18. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Arena Sport 1.

16.10 (výkop 16.15): FC Valencie – Rayo Vallecano (utkání 13. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

16.50 (výkop 17.00): Bohemians Praha 1905 – 1. FK Příbram, Fastav Zlín – Slezský FC Opava, Baník Ostrava – 1. FC Slovácko (utkání 16. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

16.55 (výkop 17.00): FC Paris Saint-Germain – FC Toulouse (utkání 14. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

17.00: TSV Prolactal Hartberg – FC Red Bull Salcburk (utkání 15. kola rakouské Tipicobundeligy) – Arena Sport 2. Arena Sport 1 záznam ve 22.45 hodin.

17.45 (výkop 18.00): První čtvrtfinálové utkání MS hráček do 17 let v Uruguayi – Eurosport 2.

17.55 (výkop 18.00): Juventus Turín – SPAL 2013 Ferrara (utkání 12. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Tottenham Hotspur– FC Chelsea (utkání 13. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. ČT Sport záznam ve 22.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): FC Schalke04 –1. FC Norimberk (utkání 12. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): SD Huesca– UD Levante (utkání 13. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

18.30: NAC Breda – Ajax Amsterdam (utkání 13. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): Inter Milán – Frosinone Calcio(utkání 13. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.30 (záznam, výkop 16.00): Manchester United – FC Crystal Palace (utkání 13. kola anglické PremierLeague) – Digi Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): Atlético Madrid – FC Barcelona (utkání 13. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

20.45: PSV Eindhoven – SC Heerenveen (utkání 13. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

22.30 (záznam, výkop 16.00): FC West Ham United – Manchester City (utkání 13. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

0.30 (záznam, výkop 21.00): Druhé čtvrtfinálové utkání MS hráček do 17 let v Uruguayi – Eurosport 2.

 

 NEDĚLE 25. LISTOPADU 2018

 11.55 (výkop 12.00): Athletic Bilbao – FC Getafe(utkání 13. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

12.25 (výkop 12.30): FC Parma – SassuoloCalcio(utkání 13. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

14.25 (výkop 14.30): AFC Bournemouth – FC Chelsea (utkání 13. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam ve 20.55 hodin.

14.30: Feyenoord Rotterdam – FC Groningen (utkání 13. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.40 (výkop 15.00): Sigma Olomouc – FK Mladá Boleslav (utkání 16. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Záznam ve 3.10 hodin.

14.55 (výkop 15.00): SSC Neapol – AC Chievo Verona (utkání 13. kola italské Serie A) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.30 hodin.

14.55 (výkop 15.00): HSC Montpellier– FC Stade Rennes (utkání 14. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

15.10 (výkop 15.15): FC Chelsea – FC Everton (utkání 12. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam ve 21.40 hodin.

15.25 (výkop 15.30): SC Freiburg– Werder Brémy (utkání 12. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2. Záznam ve 22.44 hodin.

16.15 (výkop 17.00): Sparta Praha – FK Jablonec (utkání 16. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal, O2 TV Sport (od 16.30 hodin).

16.55 (výkop 17.00): OGC Nice – OSC Lille (utkání 14. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

16.55 (výkop 17.00): FC Wolverhampton Wanderers– FC Huddersfield Town(utkání 13. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam ve 23.00 hodin.

17.00: Rapid Vídeň – LASK Linec (utkání 15. kola rakouské Tipicobundeligy) – Arena Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): Borussia Mönchengladbach– Hannover 96 (utkání 12. kola německé bundesligy) –Digi Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): Lazio Řím – AC Milán (utkání 13. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Espanyol Barcelona – FC Girona (utkání 13. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

19.45 (výkop 20.00): Třetí čtvrtfinálové utkání MS hráček do 17 let v Uruguayi – Eurosport 2.

20.25 (výkop 20.30): FC Janov – Sampdoria Janov (utkání 13. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Villarreal– Real Betis Sevilla (utkání 13. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

20.45: Dohráno (souhrnné zpravodajství ze 16. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 4.55 hodin.

22.45 (výkop 23.00): Čtvrté čtvrtfinálové utkání MS hráček do 17 let v Uruguayi – Eurosport 2.

23.00: Atlanta United – New York Red Bulls (první semifinálové utkání play off americké MLS) – Eurosport 1.

1.30:  Portland Timbers – Sporting Kansas City (první semifinálové utkání play off americké MLS) – Eurosport 1.

 

 PONDĚLÍ 26. LISTOPADU 2018

 16.15: Dohráno (souhrnné zpravodajství ze 16. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

20.00: TIKA-TAKA 16 (reportáže a témata 16. kola české Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: FC 08 Homburg – VfR Wormatia Worms (utkání 18. kola německé Regionální ligy Jihozápad) – německý Sport 1.de.

20.25 (výkop 20.30): Cagliari Calcio – FC Turín (utkání 13. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): Hamburger SV – Union Berlín (utkání 14. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): FC Mety – GFCO Ajaccio (utkání 15. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Burnley – FC Newcastle United (utkání 13. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.55 (výkop 21.00: Real Sociedad San Sebastián – Celta Vigo (utkání 13. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

21.15: Dohráno plus (rozšířené zpravodajství a analýzy ze 16. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.