Sparta se snaží dostat do Česka ofenzivní oporu švédského Norrköpingu

Sparta by ani nadále neměla ustupovat ze své zahraniční přestupové politiky a nové tváře, které by okamžitě letenskému souboru pomohly, neustále hledá za hranicemi země.

Sparta se snaží dostat do Česka ofenzivní oporu švédského Norrköpingu

V hledáčku slavného "S" uvízl také čtyřiadvacetiletý útočník či pravé křídlo David Moberg-Karlsson, jenž se na druhém místu v Allsvenskan podílel výraznou produktivitou.

Na serveru nt.se se píše, že konkrétní zájem projevuje právě Křetínského klub. Samotný nadějný fotbalista to však nepotvrdil. "Nemohu komentovat jednotlivé kluby. Pokud bych zůstal tam, kde jsem a nepřestoupil, bylo by to trochu směšné. Existují ale celky, které mají zájem a je to skvělá zábava," pochvalovala si zájem opora vicemistra z Norrköpingu.

Fotbalista, který hraje na nejvyšší úrovni od roku 2011, má za sebou poměrně pestrou minulost.V minulosti zkoušel prorazit jak v IFK Göteborg, tak v dánském Nordsjællandu, skotském Kilmarnocku i anglickém Sunderlandu, kde si však žádný soutěžní start v první polovině sezony 2013/2014 nepřipsal.

Za útočícího hráče se čtyřmi mezinárodními vystoupeními za Švédsko, jenž by mohl v Generali aréně nahradit Václava Kadlece či Josefa Šurala, by mohla Sparta jeho zaměstnavateli nabídnout 25 milionů korun.

Zhruba dvakrát větší sumu pak údajně klub vynaloží na uplatnění opce pro rumunského krajního beka Alexandru Chipciua, který zatím v české metropoli pouze hostuje.