Slavia znovu hrábla do podještědského katalogu, do Edenu co nevidět zamíří Ševčík

Slavia znovu hrábla do podještědského katalogu, do Edenu co nevidět zamíří Ševčík

Liberec přijde o oporu, která měla v celém severočeském mužstvu nejvíce přihrávek do gólové šance. Byla i nejúspěšnějším týmovým nahrávačem a v neposlední řadě jí napočítali také největší počet úspěšných driblinků.

Ano, FC Slovan Liberec opustí za pár týdnů čtyřiadvacetiletý záložník Petr Ševčík, který se přesune do vršovického Edenu za svým "starým známým" Jindřichem Trpišovským, jenž už ho vedl na stadionu U Nisy.

Sportovní ředitel slavného "S" Jan Nezmar tak opět hrábl do podještědského katalogu, což tento týden potvrdil také předseda sešívaného představenstva Jaroslav Tvrdík.

To vše i přesto, že dříve vehementně deklaroval, že se spoluprací ze společností Sport Invest končí. Někdejší mládežnický reprezentant Česka přitom spadá právě do jejího portfolia. "Jsem rád, že jsme si s panem předsedou, sportovním ředitelem a trenérem odsouhlasili záměr posil. První je už na dohled. Na základě dohody s majitelem libereckého klubu panem Karlem a samotným hráčem oznamuji, že náš klub posílí hráč Liberce Petr Ševčík. Věřím, že přijdou další jména, která klub doplní v náročných bojích jak o český titul, tak v mezinárodních pohárech. Pevně doufám, že si je zahrajeme i na jaře," citoval web slavia.cz slova svého šéfa, který současně doplnil, že v úterý podepisuje ve Vršovicích novou tříletou smlouvu Miroslav Stoch. 

Pokud jde o bývalého borce Sigmy Olomouc či Opavy, jenž se v Liberci přiblížil počtu šedesáti ligových startů, zájem měla mít i Sparta, ovšem hráč si vybral sázku na jistotu a známé tváře u konkurence. Letenští se tak zřejmě o to více zaměří na Bořka Dočkala či Martina Haška mladšího.