Dybala zklamal Bayern i další nápadníky: Přestup není absolutně žádné téma

Slovutný Bayern čeká v nadcházejících měsících nakupování ofenzivních hráčů, protože zdraví i věk Francka Ribéryho a Arjena Robbena mu příliš perspektivy do budoucna nedávají. Nemluvě o třicátnících v mnichovském útoku.

Dybala zklamal Bayern i další nápadníky: Přestup není absolutně žádné téma

Bavorskému vedení by se líbil v Allianz Areně pětadvacetiletý argentinský reprezentant Paulo Dybala, jenž dává v posledních šesti letech branky výhradně v Serii A, kde je momentálně na 75 trefách. Když se k tomu přičtou i evropské poháry nebo Coppa Italia, bývalý snajpr Palerma už se blíží jubilejní stovce.

"Patří mezi nejlepší hráče. Když si představím, koho bych chtěl do týmu v létě přivést, myslím právě na Dybalu," zasnil se předseda představenstva Karl-Heinz Rummenigge.

Samotný svěřenec kouč Maxe Allegriho, jenž má na Juventus Stadium platnou smlouvu až do roku 2022, je však na turínské misi spokojen a to i přesto, že hlavní hvězdou útoku Bianconeri rozhodně není a mediálně i gólově je aktuálně zastíněn zkušenějším tandemem Mandžukič a Ronaldo.

"Jsem v Juventusu naprosto šťastný. Máme vytyčené velké cíle, na jejichž splnění se chci podílet. Přestup pro mne není v tuto chvíli absolutně žádné téma," nechal se slyšet Argentinec s italskými i polskými kořeny, který stál v roce 2015 Starou dámu 32 milionů eur a v současnosti je jeho cena dvakrát až třikrát vyšší.